Як зробити завантажувальним жорсткий диск. зробити жорсткий диск завантажувальним.

Якщо у вас на жорсткому диску є кілька розділів, і ви хочете змінити завантаження з одного диска на інший, вам знадобиться програма Partition Manager Special Edition. Вона призначена для перетворення стандартного розділу жорсткого диска в завантажувальний розділ. Вона є не єдиною програмою такого типу, але універсальна і проста в обігу.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Partition Manager Special Edition.
Інструкція
1
Для того щоб приступити до створення завантажувального розділу диска, необхідно провести установку і запуск програми. Установка програми нічим не відрізняється від стандартної установки будь-якої програми. У вікнах майстра установки натискайте на клавіші Next - в останньому вікні натисніть кнопку Finish. На робочий стіл буде виведений ярлик - подвійним клацанням миші запустіть його.
2
В головному вікні програми необхідно зробити вибір на користь пункту «Режим для досвідчених користувачів». Після натискання на цю кнопку, вас перекине до вікна програми, яка запустилася в «Режимі досвідченого користувача».
3
У вікні програми знайдіть елемент «Панель дисків» на вкладці «Список розділів». Натисніть правою кнопкою миші на розділі, який ви хотіли б зробити активним. У контекстному меню необхідно вибрати пункт «Зробити розділ активним».
4
Після цього слід натиснути «Так», для того, щоб підтвердити свої дії.
5
В головному меню програми виберіть пункт "Зміни" - потім виберіть пункт «Застосувати зміни».
6
У новому вікні із запитом на підтвердження натисніть кнопку «Так».
7
Далі запуститься процес перетворення обраного вами розділу в завантажувальний. Після того, як процес перетворення підійде до кінця, перед вами з'явиться вікно з кнопкою "Закрити". Натисніть цю кнопку для закриття вікна процесу.