Як зробити малюнок робочого столу.

Якщо ви постійно працюєте за комп'ютером, і комп'ютер є не тільки на роботі, але і вдома, то часом ви замислюйтесь про зміну фонових малюнків робочого столу. Ця функція операційної системи є корисною. Картинка на робочому столі прикрашає в цілому весь комп'ютер. Але приходить такий момент, коли будь-яке фонове зображення трохи набридає. Але як змінити фонове зображення на робочому столі, якщо ви не знаєте, як це зробити?
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows XP.
Інструкція
1
Для того, щоб змінити картинку робочого столу, вам необхідно запустити настройку властивостей екрану. Натисніть правою кнопкою миші на робочому столі - з контекстного меню виберіть пункт «Властивості» - у вікні, виберіть вкладку «Робочий стіл». На цій вкладці ви можете вибрати будь-яке фонове зображення або змінити колір однотонного фону.
2
Якщо ви хочете задати робочому столу однотонний вид, то виберіть пункт «Колір» на вкладці «Робочий стіл» - зі списку виберіть будь-який колір. В поле «Фоновий рисунок » необхідно вказати значення «Ні». Для того щоб приблизно оцінити даний колір, погляньте на зображення монітора на цій вкладці. Якщо вам сподобався результат, то натисніть кнопку «Застосувати», а потім «ОК».
3
Як правило, однотонний робочий стіл виглядає понуро й не надає активності при виконанні якої-небудь роботи за комп'ютером. Тому, замість однотонного робочого столу використовуйте барвисті картинки для прикраси робочого столу. Таких картинок існує величезна кількість. Кілька картинок мається на стандартному комплекті операційної системи Windows XP. Щоб оцінити ці картинки, виберіть будь-який пункт в полі «Фоновий рисунок » - результат вибору ви побачите на моніторі цієї вкладки. Після вибору підходящого малюнка натисніть кнопку «Застосувати», а потім «ОК».