Як зробити системний блок.

Шум сучасного комп'ютера часто змушує задуматися про зміну деяких частин на більш тихі і безшумні компоненти. А іноді цей шум не дає задуматися в момент, коли необхідно сконцентруватися. Так чи інакше, комп'ютерний шум завжди викликає роздратування нервової системи у людини. На сьогоднішній день існує безліч рекомендацій про те, як зробити системний блок більш тихим.
Вам знадобиться
  • Системний блок, система охолодження.
Інструкція
1
Як правило, збільшення потужності комп'ютера призводить до того, що йому потрібно більш потужні системи охолодження. А що таке потужні системи охолодження? Це шум, який з кожною новинкою може збільшуватися в рази. Тому що головне джерело шуму в комп'ютері - це вентилятори і мотори. Для того щоб зменшити чутність роботи обладнання комп'ютера, можна скористатися наступними порадами.
2
Якщо ваш персональний комп'ютер стоїть на робочому столі, то не варто дивуватися великій рівню шуму комп'ютера. Якщо прибрати системний блок під стіл, то можна зменшити шум. Не ставте системний блок повністю на голий стать - використовуйте невелику підставку з м'якого матеріалу. Таким чином, що виходить вібрації буде набагато менше.
3
Варто відзначити, що велику частину шуму створюють вентилятори, причому вентилятори дешевого сегмента. Хороші системи охолодження працюють більш безшумно, ніж дешеві аналоги. Враховуйте, що більш дорогі системи охолодження під час простою комп'ютера зменшують оберти обертання вентиляторів.
4
Установка більш тихого блок а живлення позбавляє від більшої кількості шуму. Блок живлення і вентилятор, що знаходиться на процесорі є основними джерелами звука.Акустіческая ізоляція
5
Зміна всіх вищевказаних складових системного блок а призводить до сильного зниження рівня шуму. Якщо при виконаних діях системний блок не став працювати тихіше, швидше за все, у вас стоїть застарілий системний блок .