Як займатися на велотренажері без зусиль ?

Проблема здорового способу життя в сучасному суспільстві дуже актуальна. Важливою складовою її рішення є здорове харчування, дотримання режиму дня та відпочинку і, звичайно ж, захоплення спортом. В реалізації захоплення дуже допомагають різні тренажери.
Вам знадобиться
  • - Велотренажер;
  • - зручна спортивна форма;
  • - зручне взуття.
Інструкція
1
Одним з найвідоміших «універсалів» сучасності є велотренажер. Після його придбання залишається небагато - правильно навчитися займатися, враховуючи власну ступінь тренованості і рівень навантаження. Щоб зробити тренування максимально безпечними та ефективними слід враховувати основні загальні положення, спрямовані на виключення грубих помилок і травм яких і слід дотримуватися на заняттях:
2
Велосипед і велотренажер - зовсім різні речі, хоча принцип дії їх однаковий. Перед початком занять відрегулюйте висоту сидіння. Якщо при їзді на звичайному велосипеді спина знаходиться в напруженому напівзігнутому стані, то при заняттях на велотренажері спину потрібно намагатися тримати прямо.
3
Як і на будь-яких спортивних заняттях, займатися потрібно в спортивній формі, не стискує і не сковувати рухи, зшите із якісних матеріалів. Не варто одягати зайвий одяг, щоб вона не потрапила в механізм велотренажера. На ногах мають бути зручні легкі кросівки.
4
Дуже важливо стежити за своїм диханням - правильно дихати носом. Перед заняттями зробіть невелику розминку - розігрійте свої м'язи. Темп і час тренувань повинні збільшуватися поступово. Тренування не можна обривати різко, зробіть зарядку після занять.
5
Бажано вести щоденник спостережень, заносячи в нього відомості про час, тривалості, частоті тренувань; про свій стан, відчуттях; кількості спалених калорій; пройдену відстань на тренажері. Дані відомості допоможуть вам відстежити свій прогрес, рівень тренованості і ефективність занять. Тривалість тренування повинні визначати конкретні цілі. Враховуйте стан пульсу - при роботі він повинен бути на рівні 75% від максимуму.
6
Головне в заняттях - це прагнення і бажання, які повинні бути постійними і незгасна. Не потрібно зупинятися на місці. Ідіть завжди вперед, будьте постійно в русі. «Рух - життя!» Це і є запорука успіху! Удачи!
Зверніть увагу
Різновидів спорту існує величезна кількість. Кожен вид цікавий, по-своєму унікальний і вимагає постійної уваги. Практично в будь-якому з видів немаловажна роль тренажерів. Якщо метою одних є вузька спрямованість, то інші універсальні і підходять широкому колу користувачів.
Корисна порада
Вибирайте велотренажер, відповідний вашій спортивній підготовці.