Як намалювати дитини.

Під час гри дитина постійно знаходиться в русі, тому найкраще писати дитячий портрет по фотографіях або збіглим зарисовкам. На них можна спокійно розглянути «задокументовану» позу і вираз обличчя дитини . НУ а додати портрету жвавість і безпосередність - якраз задача художника.
Вам знадобиться
  • Великий полотно, коричневий пастельні олівець, плоска кисть №8, палітра, акрилові фарби, банка з водою
Інструкція
1
Зробіть начерк композиції. Нанесіть контури майбутньої композиції коричневим пастельним олівцем. Намітьте риси обличчя і ділянки світла і тіні. Малюючи з натури, вимірюйте кути і пропорції за допомогою олівця.
2
Намітьте темні тони. Додайте в сиру умбру трохи темно-червоної фарби, щоб отримати глибокий відтінок коричневого тону. Візьміть кисть №8 і напишіть ті ділянки темного тону на волоссі дитини . Потім розведіть цю фарбу водою і напишіть тіні на обличчі, голові, руках і ногах дівчинки. Змішайте сіро-блакитну фарбу і синій кобальт. Намалюйте складки на комбінезоні дівчинки, а також підошви одягнутих на дівчинку кросівок.
3
Напишіть волосся. Напишіть ділянки проміжного середнього тону на білявих волоссі дівчинки і на її обличчі блідою сумішшю жовтої охри і білил з додаванням сіро-блакитний фарби. Залиште в волоссі ділянки, де крізь фарбу буде проступати поверхню полотна.
4
Напишіть тілесні тони. Змішайте світлий тілесний тон з жовтої охри і білил з додаванням червоної фарби. Сильно розведіть суміш водою. Напишіть обличчя, руки і ноги дівчинки, завдаючи цей, другий, шар фарби прямо поверх ділянок більш темного шару. Тим, де потрібна освітлити тон, додайте в фарбу трохи білил. Щоб зробити більш теплими проміжні тілесні тони на обличчі дівчинки, додайте в суміш трохи червоної фарби.
5
Напишіть комбінезон. Основним кольором тут є синій кобальт. Там, де потрібно написати теплі тіні, до основної фарбі додана сіро-блакитна, а там, де потрібно показати холодні тіні, прусська синька. Найсвітліші ділянки комбінезона напишіть, синім кобальтом з додаванням білил і залишився у вас на палітрі тілесного тону. Наносите фарбу дуже тонким шаром і таким чином, щоб на поверхні картини залишалися помітні мазки пензля. Вони відтворюватимуть фактуру джинсової тканини.
6
Додайте фактурні деталі. Намалюйте смужки на кросівках дівчинки прусської синькою, а потім поглибте тією ж фарбою складки на її комбінезоні. Малюнок готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gbBHSedoIWM
Зверніть увагу
Після завершення роботи відійдіть на крок назад і цінуєте свою роботу.
Корисна порада
Щоб досягти колірної гармонії, використовуйте обмежене число фарб.