Як надрукувати брошури.

Якщо вам потрібно надрукувати брошуру, має сенс звернутися в друкарню, яка зробить це професійно. Але перш вам самому буде корисно вивчити деякі особливості цього процесу. Ось корисна інформація про те, як робиться брошура.
Інструкція
1
Визначтеся з темою брошури . Відштовхуючись від теми, спочатку потрібно буде розробити дизайн і зробити верстку.
2
Визначтеся з текстом. Продумайте інформацію, яку хочете розмістити в брошурі. Від цього залежить, якого саме типу брошуру ви будете замовляти - А4 або А5 формату, кольорову або чорно-белую.А5 формат - зазвичай використовується для текстових видань з невеликою кількістю фотографій і графіки. Обкладинка такий брошури може бути кольорова, але всередині, вони, як правило, чорно-білі. До достоїнств можна віднести те, що такого роду брошури не дуже дорогі, а до недоліків - текстова інформація сприймається гірше, ніж графіческая.А4 формат - традиційно це привабливе повнокольорове видання, для особливо важливих проектів, з великою кількістю графіки і ілюстрацій, яке покликане донести до читача максимум інформації. Для таких брошур використовують крейдований папір. Гідності - це гарне іміджеве видання, недоліки - досить дороге.
3
Наступний етап - верстка. Верстка проводиться за допомогою спеціальних програм, і вимагає необхідних навичок. Краще, якщо це зроблять професіонали.
4
Важливий етап в предпечатной підготовці брошури - дизайн. Він багато в чому визначає успіх рекламної кампанії, приділіть йому побільше часу. При виборі дизайну віддайте перевагу стилю, краси і доброзичливості. Дизайн повинен передавати і підтримувати смислове навантаження контенту, а також викликати в читача бажання тримати в руках брошуру, розглядати її знову і знову.
5
Визначтеся з типом друку. Друк буває двох видів - офсетний або цифрова. В основному, вибір типу друку залежить від того, яким рекламним бюджетом ви володієте.
6
Збірка - це заключний етап в роботі над брошурою. Для того щоб він пройшов добре, весь процес від початку до кінця повинен пройти бездоганно, інакше на зборці вилізуть всі недоліки.
Зверніть увагу
«Брошура» - французьке слово, походить від «брочер» - зшивати. Таким чином, брошура завжди зшита або скріплена.
Корисна порада
Для виготовлення маленьких тиражів чорно - білих брошур найкраще це робити на «Різографі».