Як відобразити список.

В повсякденній боротьбі з вірусами та програмами, які можуть принести шкоду вашому комп'ютеру, важливо використовувати за призначенням «диспетчер задач». Він дозволяє відображати список запущених процесів. Серед цих процесів можна виявити не тільки програми, які можуть нашкодити вам і вашому комп'ютеру, «диспетчер задач» показує всі процеси, включаючи системні. Але стандартний «диспетчер задач» не відображує, потрібну вам, докладну інформацію про кожному процесі. Тому, скористаємося сторонніми програмами.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Process Explorer.
Інструкція
1
Напевно, багато хто з вас чули про існування цієї програми. Вона відрізняється розширеним списком всіх виконуваних завдань. Для вас, найголовніше, відображення детальної інформації про конкретний процесі. Часом, деякі розробники навіть не підписують, створений ними процес. Це говорить або про швидкої збірки, або про наявність вірусного компонента в даному додатку. Також програма показує інформацію, за якою можна визначити вплив на завантаження процесора, місцерозташування даного процесу і т.д.
2
Єдиний мінус програми - велика кількість порою непотрібних функцій. Один користувач встановлює її заради звичного відключення роботи процесів. Іншого користувача цікавить детальна інформація про запущені процеси. У кожному разі, з нашим завданням програма справляється - відображає список запущених процесів. Якщо ви хочете запускати Process Explorer замість стандартного «диспетчера задач», тобто натисканням клавіш Ctrl + Alt + Delete (Ctrl + Shift + Esc), то натисніть меню Options в запущеній програмі - виберіть пункт Replace Task Manager.
3
При будь-якій підозрі на зависання комп'ютера або який-небудь збій, сміливо відкривайте програму Process Explorer і виробляєте пошук зайвого файлу. Будь-який файл, який не має цифрового підпису, може викликати підозру. В комплекті з будь пошуковою системою можна визначити офіційність цього файлу і приналежність до тієї чи іншої категорії програм.
Ярлики аркушів поточної книги табличного редактора Microsoft Office Excel за замовчуванням відображаються у лівого нижнього краю вікна. Якщо їх там немає, причин може бути кілька - від чисто технічних, до пов'язаних з дотриманням підвищеної конфіденційності даних, що містяться в цій книзі. Повернути відображення ярликів аркушів, як правило, не складно - на це може піти не більш п'яти клацань мишкою.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel 2007 або 2010.
Інструкція
1
Якщо ярличків аркушів відкритої книги немає зовсім, перевірте настройки вікна, які могли бути випадково змінені користувачем. Наприклад, горизонтальна смуга прокрутки могла бути розширена до межі, закривши всі існуючі ярлики. В цьому випадку наведіть курсор на її ліву кордон і відтягнете вправо на достатню для відображення ярликів відстань. Або вікно книги могло бути переміщено в основному вікні Excel таким чином, що виявилася не видно його нижня частина з ярликами. Ця проблема вирішується простим клацанням по іконці «Розгорнути» у правому верхньому кутку вікна.
2
Крім того, відсутність ярликів може виявитися результатом дії відповідного налаштування Excel - їх відображення може бути просто відключено користувачем. Щоб змінити це налаштування, розкрийте основне меню редактора - залежно від використовуваної версії клікніть по кнопці Office або «Файл». В меню виберіть пункт «Параметри» (Excel 2010) або клікніть по кнопці «Параметри Excel» у правого нижнього краю (Excel 2007).
3
В обох версіях редактора виберіть у списку налаштувань розділ «Додатково» і перейдіть його до секції «Параметри для наступної книги». Поставте відмітку в полі «Показувати ярлички аркушів» і натисніть кнопку OK.
4
Якщо ж один або кілька ярликів аркушів приховані відповідної командою Excel, розкрийте список, що випадає «Формат» з групи команд «Осередки» на вкладці «Головна». У секції «Видимість» перейдіть в розділ «Приховати або відобразити» і виберіть пункт «Отобразить лист». Редактор покаже окреме віконце зі списком усіх укриваних ним від зайвих поглядів аркушів. Це вікно можна відкрити і іншим способом - клацніть правою кнопкою миші будь-який з ярликів і під сплив контекстному меню виберіть пункт «Показати».
5
Клацніть по рядку списку з потрібним листом і натисніть OK. Якщо відобразити потрібно декілька таких елементів книги, повторіть операцію для кожного з них.