Як відкрити склад.

Якщо судити по великій кількості оголошень "оренда складу " або "продаю склад", то користування складом зараз цілком затребувана послуга. Ті, у кого вже є свій бізнес (торгівля або виробництво), можуть відкрити склад для своєї продукції - щоб не купувати чи не орендувати чужі. Якщо ж ви просто думаєте про вигідну бізнес-ідеї, то можна відкрити склад самостійно і здавати його в оренду тим, хто його потребує, оскільки попит на складські послуги є як у столиці, так і в регіонах.
Інструкція
1
В тому випадку, якщо вам потрібен склад для зберігання продукції своєї компанії, найпростіше буде відкрити філію своєї компанії під такий склад. Філія не є юридичною особою, проте має право здійснювати всі або частину функцій юридичної особи, яка його відкриває. Тому перший крок у відкритті складу - реєстрація філії своєї компанії. Процес реєстрації філії нескладний - вносяться зміни в установчі документи юридичної особи, що підтверджують, що компанія має філію за певною адресою. Зміни реєструються в податковій інспекції.
2
Для безпосереднього відкриття складу знадобляться: 1. приміщення (його розмір і вартість оренди або будівництва залежать від того. наскільки великий склад потрібний) .2. обладнання (залежить від продукції, яка буде на ньому зберігатися, тобто це можуть бути холодильники, стелажі і т.д.). 3. персонал складу .Також варто пам'ятати про те, що складське приміщення час від часу потребуватиме ремонту.
3
Якщо склад - новий вид бізнесу для вас, то до описаних вище пунктам важливо додати покупку страхового поліса цивільної відповідальності перед клієнтами. Взагалі в такому випадку важливіше спочатку визначитися з можливими клієнтами, перш ніж відкривати склад. Залежно від того, хто буде вашими ключовими клієнтами, можна буде визначитися з величиною складу , більш вигідним місцем його розташування, необхідним обладнанням.
4
При відкритті складу (особливо як окремого виду бізнесу) слід враховувати, що не варто економити на персоналі складу . Некваліфіковані або ліниві працівники не зможуть належним чином стежити за тим, щоб продукція ваших клієнтів правильно і акуратно зберігалася, вчасно відвантажували і т.д.