Як переводити валюти. Як перевести валюту.

Нерідко виникає необхідність дізнатися значення курсу однієї валюти щодо іншої. В принципі, переклад валют з однієї в іншу не складає особливих труднощів, але брати для цього папір і ручку, а то і калькулятор в наш стрімкий електронний століття не завжди прийнятно і зручно. Існую більш швидкі способи переводити валюти .
Вам знадобиться
  • доступ в Інтернет, конвертер валют
Інструкція
1
Що значить перевести одну валюту в іншу? Це означає, що потрібно знайти кількість одиниць однієї валюти , що містяться у валюті іншої. Припустимо, що курс рубля до американського долара становить 30 р. Що це означає? Це означає, що в одному доларі «уміщається» 30 російських рублів.
2
На сьогоднішній день в мережі Інтернет існують цілком зручні конвертери валют, призначені для знаходження курсу однієї валюти щодо іншої. Перераховувати всі можливі подібні сервіси не має сенсу. Один з найбільш зручних перекладачів валют ви можете знайти на сервісі Google, налаштувавши відповідний додаток на стартовій сторінці.
3
Виберіть зі списку конвертера валюту, яку ви хочете висловити в одиницях другої валюти . У списку ви можете знайти кілька десятків найпоширеніших світових валют. Потім з нижнього списку виберіть другу валюту. У віконці зліва вкажіть кількість одиниць, яку ви хочете дізнатися (перевести). Натисніть кнопку «Перевести».
4
Припустимо, ви хочете дізнатися поточний ринкове співвідношення американського долара до російського рубля. Виконавши зазначені вище дії, ви отримаєте результат: 1 USD = 27,404 RUB. Це означає, що в даний момент в одному доларі 27,404 рубля. Натиснувши посилання "invert", ви отримаєте зворотне співвідношення: 1 RUB = 0,0365 USD.
5
Існує ще один екзотичний спосіб, що дозволяє не тільки точно дізнатися ринкове співвідношення найбільш популярних валют, а й відстежити динаміку зміни курсових величин в часі протягом дня. Зробити це можна, наприклад, з використанням торгового терміналу, використовуваного при валютному трейдингу на міжбанківському валютному ринку FOREX.
6
Для цього вам доведеться заздалегідь встановити термінал на своєму комп'ютері. Один з найбільш зручних у використанні терміналів - MetaTrader. Маючи його на своєму комп'ютері, ви можете в режимі реального часу дізнаватися курси найбільш популярних валют, що котируються на міжбанківському ринку. Для цього в терміналі існує спеціальне вікно. Враховуйте тільки, що значення кусов можуть істотно відрізнятися від тих величин, які ви побачите в банківських пунктах обміну валют.
7
Як бачите, сучасні інтернет-технології цілком здатні допомогти в такій нелегкій справі, як переклад кровно зароблених рублів в потрібну вам валюту.