Як зробити екран яскравіше. зробити колір монітора яскравіше за допомогою клавіатури.

Якщо ви працюєте за ноутбуком в різних умовах (на природі, в офісі, в квартирі), для кращого відображення інформації на екрані бажано змінювати яскравість монітора. Це дозволить в сонячний день не напружувати очі, намагаючись щось розгледіти на екрані, а в офісі - давати очам відпочинок від підвищеної яскравості зображення. Не забувайте, що збільшення яскравості екрану призводить до підвищеного енергоспоживання. Таким чином, життя ноутбука від одного заряду акумулятора значно скорочується.
Вам знадобиться
  • Системне зміна яскравості монітора ноутбука.
Інструкція
1
Для того щоб змінити значення яскравості, необхідно натиснути меню «Пуск» - вибрати пункт «Панель управління» - у вікні, виберіть розділ «Система і безпека» - пункт «Електроживлення». Якщо ваш ноутбук підтримує програмне зміна яскравості монітора, то у вікні, ви побачите повзунок, зміна якого призводить до збільшення або зменшення яскравості.
2
Переміщення повзунка вправо призведе до збільшення яскравості, а в ліву сторону, відповідно, до зменшення яскравості. Якщо ваш ноутбук не підтримує дану функцію (програмного зміни яскравості), яскравість монітора можна змінити за допомогою функціональних клавіш ноутбука - Fn і значки яскравості, які розташовуються, як правило, на стрілках клавіатури.
3
Для того щоб заощадити більше електроенергії, а також продовжити життя акумуляторної батареї, ваша операційна система автоматично затемнить монітор через певний проміжок часу. Ви можете змінити значення цих параметрів. Вони задаються в тому ж вікні «Властивості: Електроживлення». Також в цьому вікні можна налаштувати параметри не тільки для режиму роботи від батареї, але і від мережі. Після зміни параметрів електроживлення ноутбука, збережіть зміни. Після натискання на кнопку «ОК» відбудеться автоматична зміна цих параметрів.