Як підписатися Вконтакте.

З недавніх пір при додаванні користувача «Вконтакте» в свої друзі ви автоматично стаєте його передплатником і будете їм залишатися до тих пір, поки їм не буде прийнята ваша заявка в друзі.
Таке нововведення в самій популярної російської соціальної мережі покликане виключити спам у вигляді стомлюючого неодноразового додавання в друзі, а також дає можливість користувачам продовжувати отримувати інформацію про видалені зі списку друзей.Еще не так давно нової «фішкою» соцмережі були «Шанувальники »і« Кумири ». Додати користувача в свої кумири і стежити за її оновленнями було можливо тільки за умови наявності у нього рейтингу понад 200. Нова функція підписки «Вконтакте» робить ця умова не обов'язковим і дозволяє стежити за сторінкою практично будь-якого пользователя.Еслі ви ще не знаєте про те, як створити подібну підписку на новини користувачів соцмережею, вам потрібно просто відвідати сторінку обраного користувача і додати його в друзі. Потім ви побачите себе в його передплатників і зможете спокійно стежити за оновленнями його сторінки. Правда, якщо він використовує в установках профілю високий рівень приватності своєї сторінки «Вконтакте», то можливість підписатися на нього у вас буде, а переглядати новини і оновлення з його сторінки ви не зможете. Ви не можете створювати підписку на сторінки своїх вже існуючих друзів, так як у вас і без цього працює функція відстеження оновлень на їх сторінках. Коли ви підпишіться на сторіночку користувача, він відобразиться на вашій сторінці під розділом «Друзі» в розділі «Підписки». Ви ж будете додані в розділ «Підписників» цього користувача, який розташовується на його сторінці в меню під аватаркой.Помімо сторінок користувачів, у вас є можливість підписуватися на оновлення офіційних сторінок в мережі «Вконтакте» .У випадку, якщо ви вирішите відмовитися від будь -або підписки, вам потрібно зайти до користувача на його сторінку і в меню, що під аватарки, навести курсор мишки на кнопку «Ви підписані на ...». З'явиться віконце, в якому потрібно натиснути на «Скасування». Якщо ж ви хочете видалити своїх передплатників, то вам потрібно додати користувачів, які підписалися на вашу сторінку, в чорний список. Після видалення будь-яких імен зі списку ваших друзів вони будуть автоматично переведені в категорію ваших подпісчіков.Все користувачі, які додалися до вас у друзі, але не були у відповідь додані вами, також автоматично переводяться в розряд передплатників на ваші новості.Все заявки в друзі автоматично переводяться в підписки, поки ви не приймете рішення додати цих користувачів або відмовити їм у дружбі.
Якщо ви з цікавістю читаєте будь-якої новинний сайт, розважальний портал або блог цікавої людини, напевно вам хочеться завжди бути в курсі оновлень улюбленого сайту. Ви зможете відслідковувати всі оновлення новин на сайті, якщо оформите безкоштовну передплату на RSS, доступну на більшості сучасних інтернет-порталах. Підписатися на оновлення по RSS можна кількома способами.
Інструкція
1
Найпростіше знайти на сайті, який вас зацікавив, кнопку RSS-підписки, яка, як правило, відрізняється впізнаваним значком, і на всіх сайтах є впізнаваною. Знайдіть іконку RSS на сайті, натисніть на неї, і потім зверніться інструкціям браузера, зазначивши, в якому сервісі ви плануєте переглядати оновлення.
2
Якщо ж ви не користуєтеся спеціальними сервісами для читання RSS, ви можете оформити розсилку оновлень до себе на електронну поштову скриньку. На більшості сайтів існує поле e-mail підписки, в яке вам потрібно ввести свою електронну адресу, після чого натиснути «ОК» або «Підписатися».
3
Можливо, сайт вимагатиме у вас підтвердження підписки - підтвердіть своє бажання отримувати розсилку новин з даної адреси. Активуйте підписку через посилання, яка прийде до вас на поштову скриньку відразу після натискання кнопки на сайті.
4
У деяких випадках на сайті непросто знайти розділ, в якому можна підписатися на RSS-розсилку. У цьому випадку ви можете скористатися вбудованим інструментом підписки у своєму браузері - зазвичай, коли на сайті є розсилка, в адресному рядку ви, крім самого адреси сайту, побачите маленьку RSS-іконку. Клікніть на неї, а потім виберіть спосіб отримання і читання оновлень.
5
Також ви можете успішно підписатися на розсилку RSS навіть у тому випадку, якщо власник сайту навмисно прибрав всі атрибути RSS, але при цьому залишив канал чинним. Введіть в адресний рядок браузера після доменного імені сайту приставку, яка може мати різний вигляд:/feed або/rss.xml або/? Feed = rss. Якщо канал розсилки на даному сайті діє, ви отримаєте до нього доступ.