Як поміняти мову в телефоні. Як в телефоні поміняти май.

Сьогодні кожен власник стільникового телефону може встановити найбільш зручний для себе мову інтерфейсу пристрою. Зробити це можна відразу двома способами.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, телефон, необхідне ПЗ.
Інструкція
1
Всі існуючі на сьогоднішній день моделі стільникових телефонів передбачають можливість зміни мову а інтерфейсу користувача меню на російську. Виняток становлять лише ті пристрої, які спочатку не були розраховані на їх експлуатацію в Росії. На сьогоднішній день існує два способи зміни мову а телефонного меню: за допомогою опцій пристрою, а також за допомогою спеціального ПО (у випадку, якщо телефон не підтримує російськомовне відображення меню).
2
Щоб переключити мову з російської на будь-який інший, відкрийте головне меню телефону і зайдіть у розділ «Настройки». Тут виберіть пункт "Налаштування телефону» і знайдіть в ньому меню «Мова». В відкритому розділі ви зможете встановити потрібний вам мову . Якщо телефонне меню відображається не російською мову е, і ви не знаєте, як знайти потрібне вам меню, задайте необхідні параметри за допомогою гарячих клавіш. В головному меню натискайте цифри, відповідні певним налаштуванням (значення кожної цифри описується в інструкції до телефону).
3
Якщо пристрій не підтримує роботу російською мову е, вам потрібно змінити його «прошивку». Для цього скачайте з інтернету прошивку, яка призначена для вашої моделі телефону і встановіть її на пристрої. Установка нового ПЗ здійснюється за допомогою USB-шнура. Також для цього вам знадобиться програма, що дозволяє здійснювати прошивки стільникових телефонів. Її ви зможете знайти в інтернеті, ввівши відповідний запит в будь-якому пошуковику.