Як лікувати розтягнення.

Люди, які займаються спортом, забувають від обережності, що нерідко призводить до нещасних випадків, наслідком яких буває розтягнення сухожиль, зв'язок і т.д.

Розтягування викликає сильний біль, яка вказує на серйозність ушкодження і необхідно термінове звернення до лікаря. В деяких випадках, при серйозних розтяганнях, накладають гіпсової лангет, який дозволяє регулярно приймати зовнішні засоби. Для лікування розтягування людині потрібен відпочинок, необхідно відмовитися від прояву надмірної активності. Лікувати розтягнення можна за допомогою застосування народних засобів і масажу.

Масаж. М'який масаж галузі навколишнього розтягнення, полегшує кровообіг і допомагає м'язам зберегти силу. Масаж - це форма пасивних вправ, що сприяє зціленню. Проконсультуйтеся з лікарем, коли можна почати масаж. Лікування розтягування вимагає вітамінів, мінеральних речовин і білків, необхідних для відновлення зв'язок. Дієта повинна включати різноманітні овочі, особливо зелені та помаранчеві (білокачанна капуста, брокколі, моркву і гарбуз), морепродукти (риба та водорості), свіжі фрукти і орехі.Для лікування розтягування використовують трави з болезаспокійливими і регенерують, а також стимулюючі обмін речовин. Пам'ятайте, що не слід повністю знімати біль. Біль - це важливий сигнал, який дозволяє нам стежити за внутрішнім станом організму. Крім того при її відсутності людина може забути про травму і пошкодити хворе місце. Дієту і лікування потрібно продовжити протягом двох тижнів після того, як пройде запалення. Заспокійливі трави. Вони забезпечать м'яке зняття болю відразу після розтягнення і надалі. Можна використовувати чай з ромашки, котячої м'яти і меліси. Крім того, лікувати розтягнення можна за допомогою настоянки шоломниці (0,5 ст. Ложки), звіробою (1 чайна ложка), кори верби (1 чайна ложка) або пасифлори (1 чайна ложка) кожні 30 хвилин протягом декількох годин. Арніка. Настоянку слід давати кожні 30 хвилин протягом перших 2 годин, що б зменшити утворення синця. Якщо немає ушкодження шкіри, можна втирати масло арніки в область растяженія.Прімочкі і компреси. Робіть примочки компреси з настою листя і коренів живокосту до 4 разів на день. Крім того можна використовувати масло календули або звіробою.

Під розтягуванням руки мається на увазі розтягнення зв'язок, що забезпечують міцність суглобу, стабільність і здатність витримувати навантаження. До розтягування зв'язок, в свою чергу, відносять травматичне пошкодження з розривом з'єднувальних волокон. Від їх кількості і залежатиме тяжкість розтягування. Його основними симптомами є сильні болі, поява набряку.
Інструкція
1
Полегшити подальше лікування і затримати розвиток важких наслідків травми може правильно надана і своєчасна перша допомога. По-перше, постраждалого необхідно зручно посадити або укласти так, щоб забезпечити спокій і нерухомість травмованій руці. Для знерухомлення суглоба ви повинні накласти на суглоб тугу пов'язку (еластичний бинт) або шину, якщо є підозра на розрив зв'язок. Зробити її можна з підручного матеріалу, наприклад, фанери, широкої лінійки, дощечки. Розташуйте шину з двох бічних сторін від суглоба, щоб зробити його нерухомим.
2
Для зменшення набряку і болю покладіть на місце розтягування міхур з льодом або мокре холодний рушник. Тримайте його протягом перших двох годин, але постійно міняйте, змочуйте водою. При появі синця щоб уникнути сильних набряків кінцівки треба тримати в піднесеному становищі.
3
Лікарі може порадити вам накладати мазі та гелі, що містять протизапальні компоненти: ібупрофен, диклофенак або індометацин (такі, як "Нурофен гель", "Ефкамон", "Фастум" та інші). Втирати гелі або мазь в шкіру ураженої області потрібно в кількості трьох-чотирьох грамів, потім ви повинні будете покрити всі сухий зігріває пов'язкою.
4
При легкому і помірному розтягуванні зв'язок всі ознаки зникнуть приблизно через п'ять чи десять днів. Працездатність рук повернеться через 5-7 днів. Але вам слід звернутися до лікаря негайно, якщо після закінчення зазначеного терміну всі ознаки зберігаються. Тобто не проходить сильний біль, ви не в змозі рухати ушкодженою рукою, зберігається відчуття оніміння в області суглоба або нижче, не зникає почервоніння і чується хрускіт або тріск в суглобі. Не зволікайте і при підвищенні температури, лихоманці.
5
Спеціаліст призначить вам терапевтичне лікування зв'язок. У нього входить реабілітація, фізіотерапія, лікувальна фізкультура, ін'єкції протизапальних препаратів (нестероїдних в тому числі).
Зверніть увагу
Лікування народними засобами розтягування. Розтягнення - легка травма, вилікувати яку нам цілком під силу. Симптоми: розтягнення характеризується сильним болем. Суглоб опухає, можливе утворення значного синця. При розтягуванні, сопровождающемся розривом зв'язок, біль, набряк і синець утворюються відразу ж після травми.
Корисна порада
А даний розтягнення відбувається в зв'язках. І ту, як показує практика, не варто витрачати час на народні кошти - краще вже відразу звернутися до лікаря, щоб потім не було нестерпно боляче. Ну, а ми зараз будемо говорити про те, як лікувати розтягнення м'язів, маючи на увазі саме банальне їх натяг, тобто м'язові болі після фізичних перевантажень.