Як забратися в квартирі за годину.

Правильно організований процес збирання допомагає заощадити багато часу і сил. Це особливо актуально, якщо вам загрожує несподіваний візит. Сама по собі зустріч з друзями або родичами - чудова подія, але коли в будинку безлад, а час підтискає, радість від швидкої зустрічі зменшується.
Вам знадобиться
  • - чистячі засоби для сантехніки та посуду; - Серветка з мікрофібри.
Інструкція
1
Коли немає часу на довгу і нудну генеральне прибирання, спробуйте правильно організувати процес наведення чистоти в будинку. Подумки поділіть квартиру на зони, щоб діяти послідовно, а не кидатися з кімнати в кімнату. Наприклад, нехай першою з зон буде кухня, наступною - ванна кімната, потім - дитяча і т.д. Першим ділом візьміться за кухню. Протріть вологою губкою плиту і нанесіть на неї чистить. Наберіть в раковину води, додайте рідину для миття посуду, помістіть туди всі брудні тарілки, ложки, вилки і залиште хвилин на тридцять.
2
Тепер переходите в наступну зону: ванну кімнату і туалет. Використовуйте спеціальні засоби для миття сантехніки: нанесіть гель або рідину на умивальник, ванну, унітаз і залиште на деякий час. Поки кухонний посуд, плита і ванна «самостійно» чистяться, у вас є час зайнятися прибиранням в решті приміщень.
3
Візьміть великий поліетиленовий пакет, пройдіться по кімнатах і зберіть в нього всі розкидані речі: дитячі іграшки, одяг, квитанції, журнали і пр. Приберіть пакет в комору або шафа, його вміст рассортіруете і розкладіть по своїх місцях трохи пізніше. Потім протріть всі горизонтальні поверхні. Для цього краще використовувати серветки з мікрофібри: пил з них не розлітається по кімнаті, так як ця тканина надійно її утримує. Коли з цим заняттям буде покінчено, пропилесосьте килим і підлогу.
4
Повертайтеся на кухню, обполосніть посуд і поставте сушитися. Вимийте раковину і протріть плиту. Потім пройдіться щіткою або губкою по найбільш забрудненим місцях в туалеті і ванній і змийте чистячі засоби водою. Залишиться протерти підлогу у всій квартирі вологою ганчіркою і провітрити приміщення, щоб позбутися від запахів різних миючих засобів, які ви використовували для наведення чистоти. Така прибирання займе у вас не більше години, а якщо ви будете робити її під улюблену музику, з часом з неприємної обов'язки вона перетвориться в спосіб підняти собі настрій.