Як друкувати голосом.

Друкувати голосом, працюючи за комп'ютером - мрія досить великої кількості людей. При використанні клавіатури через деякий час починають боліти суглоби кистей, та й постійне кликання по клавішах неабияк стомлює. Проте в даний час друк голосом вже не є чимось неймовірним і цілком здійсненна.
Інструкція
1
Не намагайтеся знайти і завантажити програму голосового набору тексту. Хоча в Росії і відомі деякі призначені для цього додатка, наприклад "Горинич", навряд чи у вас вийде надрукувати текст голосом. Як відомо, мова кожної людини має свої особливості, і доведеться дуже довго і зазвичай безрезультатно налаштовувати програму, щоб друк голосом здійснювалася без помилок. Краще скористатися більш простим і дієвим методом.
2
Застосуйте у вашій роботі простий і ефективний метод набору тексту голосом, про який знають дуже небагато. Для цього вам потрібно завантажити і встановити браузер "Google Chrome". Зайдіть в розділ "Розширення" і серед представлених на сайті розробника доповнень знайдіть "Голосовий пошук" (Google Voice Search). Після його установки в усі поля для введення будь-яких даних на сайтах та пошукових буде інтегрований значок у вигляді мікрофону. Відповідно, якщо ви хочете набирати текст голосом на якісному рівні, придбайте і підключіть до комп'ютера хороший мікрофон.
3
Вивчіть роботу даного розширення Google і спробуйте набрати текст голосом. Для цього клікніть по значку мікрофона в пошуковому рядку і промовте необхідну фразу або відразу всі пропозицію. Через кілька секунд у рядку для введення даних з'явиться виголошений вами текст. Ось таким чином звичайний і простий інструмент для голосового пошуку стає навіть більш ефективним, ніж спеціальна програма для голосового набору тексту.
4
Завершіть набір тексту голосом на комп'ютері. Для цього вам потрібно зачитувати пропозиції або фрази в мікрофон, а потім переносити їх з рядка в браузері в текстовий редактор (або залишати на місці, якщо вам потрібно щось надрукувати відразу в інтернеті). Однак при цьому ефективна друк голосом вимагає врахування деяких тонкощів.
5
Намагайтеся вимовляти слова якомога повільніше і чіткіше, так голосовий набір тексту Google не завжди працює точно. Якщо вам потрібно надрукувати довге речення, краще розбийте його на кілька частин, вимовляючи їх по черзі. З часом ви навчитеся і, використовуючи цей інструмент, зможете швидко набирати голосом навіть об'ємні і складні тексти.