Як бути цікавим людям.

Під поняттям «цікава особистість» кожен розуміє щось своє, але найчастіше цікавим вважають людину, яка вміє підтримати розмову, харизматичний, впевнений у собі, оптимістичний і володіє здоровим почуттям гумору. До таких особистостей тягнуться інші люди, їх поважають і мріють мати в друзях.
Щоб бути цікавим для інших людей, необхідно постійне самовдосконалення і розвиток. Постійно дізнавайтеся щось нове, вчіться, подорожуйте, розширюйте кругозір. З ерудованою людиною завжди є про що поговорити, він завжди цікавий. Знайдіть для себе захоплення. Не має значення, що це буде: малювання або дайвінг, танці або садівництво. Ви, як мінімум, завжди будете цікаві тим, хто поділяє ваше захоплення. Крім цього, захоплена особистість, що віддає всього себе своєму хобі, часто стає успішною, отримує визнання і повагу в суспільстві. А успіх зробить вас цікавим для величезної кількості людей. Будьте різнобічно розвиненою людиною. Глибока захопленість чимось одним не повинна зробити вас однобокою особистістю. Цікавтеся мистецтвом, спортом, музикою, астрономією, літературою і т.д. Вчитися чомусь новому потрібно протягом усього життя, тільки так можна уникнути деградації особистості. Діліться своїми знаннями з іншими? в цьому ж і полягає сенс спілкування з цікавими людьми! Краще за всіх про це сказав Бернард Шоу: «якщо ми обміняємося яблуками, то у вас і у мене буде по одному яблуку. Якщо ми обміняємося ідеями, то у вас і у мене буде по дві ідеї ». Прагнення до нових знань притаманне людям. І якщо ви будете бути джерелом цих знань, інтерес до вас не вичерпається. Навчіться красиво викладати свої думки, грамотно підносити інформацію і ви забезпечите себе аудиторією вдячних слухачів, які дослухаються кожному вашому слову і вважають вас дуже цікавою людиною. Прийміть і полюбіть себе таким, як є. Кожна особистість по-своєму цікава, «в кожній людині прихована цілий Всесвіт». Подивіться на себе з боку, визначте свої сильні риси і розвивайте їх. Не приховуйте від людей свої таланти та досягнення. А деякі недоліки можна зробити частиною свого унікального іміджу. Не бійтеся мати на все свою думку і відстоювати його при необхідності. Дуже багато людей бояться виділитися і воліють все життя бути частиною натовпу. Ризикуйте, шукайте свій шлях, падайте і знову піднімайтеся. Чим багатше ваш життєвий досвід, тим цікавіше ви оточуючим. Користуйтеся своїм почуттям гумору. Дотепність і легкість у спілкуванні - найнадійніший спосіб знайти прихильників і друзів. Той, хто вміє вчасно пожартувати і розрядити обстановку ніколи не нудьгує на самоті. Посміхайтеся, викликайте посмішки у оточуючих, і ви завжди будете в центрі уваги!
Цікава особистість приваблива для оточуючих. З яскравим, непересічним, різнобічною людиною приємно спілкуватися. Такий індивід вміє і слухати, і підтримувати розмову, він вражає своєю харизмою і життєлюбством, володіє відмінним почуттям гумору і притягує інших людей. Якщо і ви хочете стати такою особистістю, вивчіть основні якості цікавих людей.

Розвиток

Щоб бути цікавим співрозмовником, потрібно постійно дізнаватися щось нове. Будьте допитливі, вивчайте ваші запитання, розширюйте кругозір. Тільки подумайте, скільки у світі предметів, гідних уваги, і в той же час як часто можна зустріти нудних, обмежених людей. Не уподібнюйтеся їм, вчіться, подорожуйте, займайтеся саморазвітіем.Найдіте своє покликання. Харизматична особистість прагне до самореалізації. Виразити себе можна за допомогою роботи або хобі. Якщо ви знайдете професійну сферу, в якій знадобляться ваші таланти, або захопитеся якимось заняттям у вільний час, значить ви зможете заразити власним ентузіазмом і інших людей.
Цікавими є ті люди, які люблять свою справу і з задоволенням занурюються в нього з головою.
Намагайтеся бути різнобічною людиною. Приділяйте увагу всім своїм талантам і здібностям. Обмежені люди представляють не так багато інтересу для оточуючих, як захоплюються особи.

Мистецтво вести розмову

Навчіться ділитися своїми знаннями та досвідом. Стати відмінним співрозмовником. Для цього вам потрібно вдосконалюватися в умінні розповідати і мистецтві слушать.Чтоби стати хорошим оповідачем, потрібно навчитися красиво, правильно і точно висловлювати власні думки. Оволодіти цим талантом вам допоможе читання хорошої літератури і постійна практика в письмовій та усній мові.
До того ж вам варто навчитися помічати цікаві деталі, стати більш уважним.
У вмінні слухати вам допоможе зоровий контакт зі співрозмовником і знову ж уважність, а також демонстрація того, що ви розумієте людини. Звичайно ж, не потрібно перебивати мовця.

Самоприйняття

Привабливим для оточуючих стає та людина, яка, в першу чергу, приймає сам себе. Намагайтеся бачити в собі перш за все гідності. Про недоліки, які ви не в силах виправити, краще взагалі забить.Самоуваженіе, щира любов до себе, самопринятие робить людину гідною для любові оточуючими. Будьте самодостатньою людиною, і люди до вас потягнуться. Сильні люди, які шукають не схвалення, а простого спілкування, по-справжньому цікаві другім.Прі будь-яких обставин намагайтеся залишатися собою. Не зраджуйте свої принципи, сліпо слідуючи за натовпом. Вмійте відстоювати власну точку зору. Навчіться протистояти небажаному для вас впливу і маніпуляцій, зберігайте самобутність. Харизматична людина живе у злагоді з собою і не боїться слідувати обраним шляхом.