Рецепти молочних коктейлів.

Молочні коктейлі - це абсолютно будь коктейлі на основі молока або молочних продуктів. Можна приготувати смачний молочний коктейль з йогурту, кефіру, вершків та інших корисних інгредієнтів.
Вам знадобиться
  • Молоко, морозиво, йогурт, сиропи, соки, мед, цукор, какао.
Інструкція
1
«Класичний молочний коктейль» готується з 300 г пломбіру, 1 л молока, сиропу полуничного, шоколадного або вишневого, свіжих ягід. Збийте в блендері не менше хвилини, подавайте у високій склянці з соломкою. Кількість молока і морозива можна змінювати. Якщо додасте сироп, молочний коктейль приємно поміняє смак. Можна поекспериментувати з різними сортами морозива, додавши шоколадне, кавунове, фісташкове або карамелеве.
2
«Фруктовий молочний коктейль» готується з 300 г морозива, 500 мл молока або питного йогурту, склянки різаних фруктів і ягід: дині, персиків, вікторії, бананів. Просто змішайте все в блендері.
3
Кофейно-молочний коктейль «Чорне золото» готується з літра молока, 200 г морозива, чашки міцно кави і ложечки меду. Змішайте все в кухонному блендері. Покладіть шматочки фруктів.
4
Коктейль «Рів'єра» готується з 20 мл сиропу Passion, 20 мл Melon, 50 мл соку манго, 100 г морозива. Закладіть все в блендер і змішайте.
5
Коктейль «Лимонний айс-крим» включає до складу 500 г лимонного морозива, 200 мл свіжовичавленого лимонного соку, 500 г консервованих фруктів і лимонад. Морозиво з фруктами залийте в келиху лимонним соком і відставте на 10 хвилин. Долийте в келихи лимонад.
6
Коблер «Червона зірка» - теж молочний коктейль, який готується з 500 г морозива і 500 мл малинового сиропу, а також 500 мл малинового морсу і 500 г консервованих фруктів. Наповніть келих наполовину товченим льодом, закладіть фрукти і морозиво і влийте сироп. В останню чергу додайте малиновий морс.
7
Романтичний коктейль «Шоколадний заєць» готується, звичайно з 1 ч.л. какао-порошку і 2 ст.л. цукру, а також 1 склянки молока і 200 г морозива. Всі збийте в блендері. Можна додати дрібку меленої кориці.