Як полюбити себе? Легко !

Проста покрокова технологія, яка дає відповідь на питання: "Як полюбити себе". Легко! Давайте разом пройдемо по цих кроків по сходах, що ведуть в країну любові та прийняття самого себе.
Вам знадобиться
  • - Ваше Внутрішнє Дитя;
  • - Ваш Турботливий Батько;
  • - Любов як почуття;
  • - Любов як дія;
  • - Приблизно місяць часу.
Інструкція
1
Для початку, давайте познайомимося із структурою своєї особистості. Вона містить такі его-стани як: Батько (Критичний і Турботливий), Доросле початок і Дитя (Вільне та Адаптивне).
2
Коли ми говоримо: "Я люблю себе", мається на увазі, що всередині нас є той, хто любить. І є той, кого люблять. Вірно?
3
Існує любов як почуття. Це пристрасть, емоція. Це слова: "Я без тебе не можу" і "Я божеволію від тебе". Запасіться цим видом любові.
4
Існує й інший вид любові. Це любов як дія. Це турбота, участь, похвала і розвиток. Це підтримка, допомога. Ось цю любов беремо у величезній кількості.
5
Швидше за все, ви вже здогадалися, що всередині нас є маленьке Дитя, що потребує любові як почутті і як дії постійно! Любов до себе - це любов як почуття і як дія з боку нашого Дбайливого Батька до нашого Внутрішньому Дитя.
Зверніть увагу
Любов до себе - це не одноразова акція. Це постійна турбота і увага про прекрасному настрої вашого Внутрішнього Дитину. Тому розпишіть цілу програму по любові до себе і слідуйте їй все життя.
Корисна порада
Піклуйтеся про себе. Хваліть себе. Приймайте і підтримуйте себе, розвивайте і навчайте себе, знайомте з новими друзями. Пам'ятайте, що ваше Внутрішнє Дитя потребує постійної любові.