Як вивести жуйку з одягу і волосся.

Багатьом відомо це неприємне відчуття, коли жуйка прилипла до одягу або волоссю. Як же вивести жуйку? Насправді, це питання вирішити не так вже й складно. Скористайтеся перевіреними порадами.
Інструкція
1
Як вивести жуйку з одягу? Прибрати жуйку стільки, скільки це можна зробити. Забруднену одяг загорнути в целофановий пакет і заморозити в морозилці, достатньо і півгодини. Після закінчення часу, знищити жуйку з одягу буде просто.
2
Як вивести жуйку і пляма від неї? На забруднене місце налити окропу, і поки тканина не охолола, зчистити жуйку.
3
Намочить ватку в будь-якому розчиннику, ацетоні або рідини для зняття лаку. Отриманим засобом видалити і пляму і жуйку.
4
Як вивести жуйку з м'яких тканин? Пропрасувати місце з жуйкою розжареною праскою, між праскою і тканиною вкласти аркуш паперу. Під нагрівом жуйка розплавиться і прилипне на папір.
5
Невелика кількість оцту підігріти і зубною щіткою почистити заплямовану поверхню. Засіб має свій ефект, поки оцет теплий.
6
Як вивести жуйку, яка прилипла до волосся? Забруднені волосся намочити під холодною водою, і поки жуйка в твердому, замерзлому стані, акуратно розламати її і зняти з волосся.
7
Жувальна гумка необхідна річ після прийому їжі, але щоб вона не принесла неприємностей, використавши її за призначенням, відразу ж викиньте залишки у відро для сміття. Проблема буде вирішена, і питання як вивести жуйку не існуватиме.