Користь горіхів і Як вибирати горіхи.

Люди вживають в їжу горіхи з часів збирання. Все тому, що вже тоді цінували їх поживні властивості. Дійсно, горіхи майже в три рази багатше будь-яких фруктів за своїм складом. У них набагато більше калію, кальцію, магнію, фосфору, заліза та ін. Отже, докладніше про користь горіхів для здоров'я.
Лікарі рекомендують горіхи людям, які вирішили перейти на вегетаріанство. Слід пам'ятати, що горіхи, хоч і корисні, але не є легкою їжею, тому безконтрольно споживати їх у великій кількості все ж не варто. Достатньо однієї жмені різних горіхів на добу для отримання максимальної користі від них. Горіхи добре втамовують голод, здатні підтримувати фізичну працездатність і розумову активність.

Користь солодкого мигдалю

мигдаль допомагає при підвищеному рівні холестерину, гіпертонії, пухлинних захворюваннях, хворобах очей, виразках і печії. Мигдаль з цукром здатний знімати кашель, напади астми, плеврит. Гіркий мигдаль не менше корисний, він використовується при проблемах з верхніми дихальними шляхами і нирками.

Користь фундука

Фундук часто використовується для зняття хронічної втоми, при діабеті та артеріальної гіпертензії. Фундук рекомендується людям із збільшеною передміхурової залозою, варикозним розширенням вен. Цей корисний горіх показаний пацієнтам з ожирінням. Фундук можна їсти для профілактики захворювань серцево-судинної системи. Користь горіха ще й у тому, що в поєднанні з родзинками він використовується від хронічних анемій.

Користь кешью

Незамінний помічник при псоріазі, анемії, порушеннях обмінних процесів. Кешью, як ніякий інший продукт, зміцнює імунну систему і нормалізує роботу серця. А також кешью корисний для зниження рівня холестерину в крові.

Користь фісташок

Ці корисні горішки здатні знизити серцебиття, також вони є профілактикою серцевих захворювань, дуже позитивні для мозку і печінки.

Користь арахісу

Арахіс позитивно впливає на нервову тканину, серце, печінка, добре позначається на відновленні клітин, рівні холестерину в крові. Арахіс - відмінне жовчогінний засіб. До того ж усім відомо, що арахіс ще й корисний тим, що покращує пам'ять, підвищує потенцію, лібідо.

Користь волоського горіха

Волоський горіх цілюще діє на організм при безсонні, дерматиті, застудах, серцевих захворюваннях і підвищеному артеріальному тиску. Волоський горіх прописують при анемії. Тому горіх корисний літнім людям, вагітним і годуючим жінкам.

Як вибирати якісні горіхи

Віддавайте перевагу ядрам в шкаралупі. Краще вибирати горіхи потяжелее. Потрясіть горішок - він не повинен видавати деренчливий звук. Уважно огляньте шкарлупу з усіх боків на предмет тріщин і сколов.Вибірайте горіхи в шкаралупі або хоча б цілісні. Горіхи повинні бути не подрібнені. Термін придатності у різаних ядер різко скорочується, і вони стають згірклими набагато бистрее.Заплесневелие горіхи можуть стати причиною важких отруєнь. Цвілеві грибки в ядрах виробляють смертельно небезпечні речовини афлатоксини. Їх неможливо визначити нелабораторнимі методами: вони абсолютно без смаку і не мають запаху. Афлатоксини не руйнуються в процесі кулінарної обробки. Тому можуть стати причиною розвитку ракових захворювань. При виборі горіхів зверніть увагу на країну-виробника. Лідером у виробництві волоських горіхів вважається Франція, поставляє горіхи з тонкою шкарлупкою і приголомшливим смаком. Кедрові горіхи хороші, якщо вони завезені з Сибіру, Далекого Сходу, Італії та Пакистану. Непоганий арахіс поставляє Кітай.Прі виборі фісташок придивіться до того, розкрито у них шкарлупка чи ні. Розколоті природним чином фісташки вважаються найсмачнішими.