Декупаж Як хобі - користь і вигода.

Декупаж є одним з тих прикладних мистецтв, в яких готовий отдекоріровать предмет може виявитися вишукано оманливий. Залежно від задумки і способів втілення, готовий продукт може бути настільки приголомшливим, що створиться враження причетності до виробу древніх майстрів декупажу. Якщо ви вмієте вирізати і фантазувати, то можна сказати, що вам вже знайомі більшість методик декупажу. Наприклад, немає нічого складного в тому, щоб акуратно вирізати фотографію, наклеїти її на предмет, а потім покрити об'єкт і картинку декількома шарами клею і фарби. У чому користь від заняття декупажем?
Інструкція
1
Кожен учень декупажной техніки відкритий нового і незвіданого. Вибравши таку незвичайну і давню техніку декорування предметів, початківець декупажіст готовий рости, пізнавати нове, вчитися бути художником. Декупаж - прекрасний поштовх у розвитку як для найменших, так і для дуже дорослих людей. Адже вчитися ніколи не пізно.
2
Техніка декупажу безпосередньо пов'язана з концентрацією уваги, посиленою роботою уяви. Заняття декупажем - прекрасний спосіб тренування своєї пам'яті, уважності, образного мислення.
3
Декупаж - це моторика не тільки рук, а іноді і всього тіла (все залежить від глобальності задумки: від прикраси камінчика до декупажу всієї стіни або шафи). Заняття декупажу - ідеальний тренажер розвитку або відновлення рухливості суглобів кисті рук.
4
Handmade заняття - хороший спосіб розважитися, повеселитися, провести приємно час в компанії, пофантазувати і втілити свої давні задуми і мрії.
5
Декупаж здатний не тільки об'єднати за загальним заняттям батьків і дітей (причому будь-якого віку), але ця техніка сприяє розвитку мови кожного з них. Дорослі починають правильно формулювати і висловлювати свої думки, а малюки просто вчаться говорити і ідентифікувати предмети з потрібними словами.
6
Декупаж - невинне, недороге, красиве, захопливе і дуже витончене хобі, популярне, як серед європейських аристократів минулих століть, так і серед бідних селян у всьому світі. А сьогодні декупажем всерйоз захоплені по всій Росії. Адже для роботи в техніці декупаж можна використовувати в прямому сенсі все що завгодно.
7
На авторські вироби ручної роботи у всі часи дуже великий попит. Тому заняття декупажем, якщо ви досягли певного рівня майстерності, принесуть не лише задоволення, а й пристойний заробіток.
8
Предмети, виконані в техніки декупаж - ідеальне наповнення інтер'єру будинку, прикраса до свят, хороший спосіб поміняти дизайн квартири.
9
І, нарешті, декупаж - це ще один спосіб кардинально змінити своє життя, захопитися, розвиватися, стати цікавим і позитивним, розбудити в собі художника!