Як зробити телевізійну антену. Як зробити самому на антену.

Найдивовижніше, що є у нас майстри, які більшість речей побутового плану навіть не купують. Їм приємно зробити це самим. Буває й інша причина прояви ефекту «золотих рук» - немає грошей на цю річ. Так от, якщо ви потрапили в таке становище, коли немає грошей на нову антену, то можна змайструвати її самому, не виходячи з дому.
Вам знадобиться
  • Порожня пивна банка, телевізійний кабель, паяльник, ізолента, дерев'яна вішалка.
Інструкція
1
Приступаємо до виготовлення антени. Якщо у вас є кабель, що йде від телевізора, але ваша антена зламалася, то можна сміливо скористатися цим кабелем. З одного боку його повинен бути штекер, який піде в телевізор. З іншого боку необхідно зачистити кінець кабелю на відстані близько 10 сантиметрів.
2
В антені ви повинні використовувати 2 банки. Чим більше об'єм банки, тим більше шансів зловити більше каналів. Найкраще тара об'ємом від 0,75 літра до 1 літра. Такі банки дістати, звичайно, нелегко, але якщо вони у вас завалялися, то прийшла пора скористатися ними. Використовуйте банки з уцілілими відкривачками - вони ще знадобляться.
3
зачищених кабель необхідно розділити на 2 частини: екран і серцевина. Одну частину прикручуємо до першій банку, іншу частину з'єднуємо з другою банкою. При бажанні, можна виробити ще спайку кабелю і банки, але, як правило, олово погано припаюється до алюмінієвій банці. Тому, необхідно добре закріпити частини кабелю на цих банках. Можете прикрутити частини кабелю до банку через відкривачку.
4
Тепер нам потрібно приєднати банки до дерев'яної вішалці. Банки повинні знаходитися на певній відстані один від одного. Прикріпіть банки ізолентою або скотчем. Для того щоб отримати кращий сигнал прийому телеканалів, експериментуйте з відстанню між баночками. Отриману антену найкраще вішати біля вікна.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tAU8B64EOdI
Найчастіше водіями застосовується універсальна штирьова антена, яка відтворює звукові хвилі в машині з частотою більше 50 Гц. На такій частоті віщають основні радіостанції Росії, саме тому антена користується великим попитом у водіїв. Останнім часом досить часто на різних моделях автомобілів можна побачити універсальний приймач зі стандартним видом штирьових антен. Але він коштує досить дорого і не скрізь продається. Так що деякі з майстрів придумують свої види штирьових антен, і виготовляють їх самі.
Вам знадобиться
  • - металеві штирі або сталеві шнури.
Інструкція
1
Сама штирьова антена повинна складатися з прямих металевих штирів або гнучких сталевих шнурів, на верхньому кінці яких повинна бути розташована невелика мідна котушка. Іншим кінцем вона повинна прикріплятися до зовнішнього корпусу автомобіля. Загальна довга всієї антени найчастіше не перевищує більше 1 метра, так як при їзді її може просто відірвати від корпусу.
2
Крім того, антена повинна задовольняти всім правилам звукових приймачів і з'єднаються в кабіні з магнітолою аудіосистеми. При виготовленні потрібно взяти металевий прут і приварити до нього невеликий шматок металу, який потім і буде кріпитися до корпусу автомобіля.
3
Потім потрібно встановити на верхньому кінці штирьовий антени невеликий ковпачок, який і буде основним приймальником сигналу від радіостанцій. До нього ми підводимо комплекс проводів від карбюратора через обшивку салону та закріплюємо на самому кінці. Після цього, необхідно включити колонки і перевірити, чи ловить ваша антена частоти. Якщо звуку немає, то необхідно ще раз перевірити з'єднання проводів і переконатися в їх повній ізоляції.
4
При виготовленні звичайної штирьовий антени ви витратите мінімум коштів і часу, а отримаєте універсальний приймач для прослуховування радіостанцій. Звичайно, зарубіжні хвилі такий приймач ловити не буде, але зате якість звуку вітчизняних радіостанцій буде на високому рівні.