Як записати ролик.

Якщо ви не уявляєте своє життя без відеоігор, завойовуєте почесні віртуальні звання в іграх і хочете ділитися своїми успіхами з друзями і знайомими, то вам варто задуматися про те, як навчитися записувати ролики ваших перемог на комп'ютер. Після запису таких роликів будь-який ваш друг або знайомий буде в курсі ваших перемог. Про те, як записувати такі ролики , читайте далі.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Fraps.
Інструкція
1
Для виконання цих цілей вам знадобиться невелика програма Fraps. Вона служить для захоплення зображення з екрану в будь-якому додатку, з подальшим збереженням у вигляді графічних файлів або відеоролика. Процес запису відбувається наступним чином: включення програми - включення гри - натискання гарячої клавіші - повторне натискання гарячої клавіші для зупинки запису - перегляд запису.
2
Після запуску програми зайдіть в розділ налаштувань, натиснувши на кнопку «FRAPS: Вкладка 99FPS». Тут вас повинні зацікавити 2 надбудови: - Overlay hotkey - призначення гарячої клавіші, що дозволяє змінювати спосіб відображення кадрів або індикатора записи; - Overlay corner - вибір кута екрану, в якому буде відображатися значення Overlay.
3
На вкладки Movies находтся наступні параметри: - Folder to save movies in - вкажіть шлях збереження відеороликів; - Video Capture Hotkey - призначення гарячої клавіші запуску запису відео; - Частота кадрів - виберіть підходяще значення (від 25 до 30). Варто відзначити, що збільшення частоти кадрів призведе до збільшення обсягу отриманого файлу; - Дозвіл відео - підберіть необхідний дозвіл для відображення вашого відео у відеоролику (Full-size і Half-size). Для економії місця на жорсткому диску, необхідно вибирати більш низький дозвіл; - Record sound - опція служить для одночасного запису відео та аудіо; - Detect best sound input - визначення аудіопристрої.
4
Після настройки і запуску програми, натисніть мишкою 2 рази по ярлику вашої гри. В підходящий для вас момент натисніть клавіші на клавіатурі для запуску відеозапису. Для завершення запису скористайтеся тим же поєднанням клавіш. Перейдіть в папку збереження відео.