Як фарбувати крашанки.

Мало хто знає, як домогтися того, щоб пофарбовані яйця блищали, блищали і грали на світлі. У статті ми розповімо кілька секретів, як цього домогтися.
Вам знадобиться
  • - яйця;
  • - натуральні барвники: цибулиння, буряк, кава
Інструкція
1
Секрет перший: щоб яйця під час фарбування не лопалися, виявляється, достатньо їх дістати з холодильника і залишити в теплому місці приблизно на годину. Не зайвим буде додати у воду і сіль. Можна залишити не щіпку, а одну столову ложку.
2
Секрет другий: фарба візьметься краще. Перед тим як приступити до фарбування яєць, спочатку потрібно ретельно протерти їх спиртом (можна і мильним розчином). Це допомагає фарбі швидше закріпитися і лягти рівніше. Якщо ви використовуєте спеціальні фарби, які продаються в магазині, можна додати в забарвлену воду одну чайну ложку оцту: яйця забарвляться рівніше і не буде ніяких розлучень.
3
Секрет третій: використовуйте натуральні барвники. Жовтий відтінок можна отримати при варінні яєць з березовим листям. Малиновий колір легко може додати буряк. В коричневий колір пофарбувати яйця допоможуть натуральна кава і відвар кори дуба.Любітелям зеленого яйця потрібно фарбувати у відварі шкірки зелених яблук або кропиви.
4
Секрет четвертий: перед фарбуванням яєць в різні візерунки їх потрібно обмотати різними нитками. Після процедури вийдуть гарні розводи. Для того щоб вийшов візерунок, можна зробити наступне: прикласти до яйця лист петрушки, закріпити його і туго зав'язати, яйця варити в цибулинні десять-п'ятнадцять хвилин.