Як здорово схуднути до літа !

Ми всі прагнемо схуднути до літа. І в гонці за красивою і підтягнутою фігурою часом забуваємо, що процес схуднення може і повинен бути здоровим. Пройдіться разом з автором по 7 кроків здорового набуття стрункості легкої та пружною ходою. Схуднути до літа здорово - це так здорово, згодні?
Вам знадобиться
  • - повноцінне і збалансоване харчування;
  • - час на здоровий сон і відпочинок;
  • - палиці для скандинавської ходьби;
  • - вимірювальна стрічка;
  • - особистий психотерапевт.
Інструкція
1
Здоровий глузд і чітке планування - ось головні інгредієнти в рецепті здорового схуднення. Багато чоловіків і жінки буквально будують повітряні замки, коли підходять до вирішення цього питання. Постарайтеся підійти до планування заходів з набуття стрункого тіла раціонально. Уникайте емоційно заряджених обіцянок "скинути 30 кіло за місяць" або "схуднути рівно в 2 рази". Поставте досяжну і раціонально обґрунтовану мету. Наприклад: "до купального сезону я має намір прибрати зайвий жир зі стегон і талії, скинути зайві 5-7 кг". Головне, щоб ваша задача при об'єктивному погляді з боку сприймалася як цілком реалізована мета.
2
Більшість сучасних фахівців в питанні схуднення сходяться до думки, що основна причина набору зайвої ваги - це стрес. Вони міркують таким чином. Емоційний і фізичний стрес ведуть до напруги у всьому організмі. Частина енергії, яка раніше виділялась нашим тілом на позбавлення від токсинів і шлаків, від зайвих жирів, тепер витрачається даремно, на підтримку напруги в м'язах. Значить, основне завдання здорового схуднення не в тому, щоб не споживати багато жиру, а в тому, щоб позбавити організм від наслідків надмірного стресу.
3
Тому ніяких дієт! Адже саме обмеження в харчуванні чи не головне джерело стресу для нашого організму. Дотримуйтеся збалансованого та повноцінного харчування. Ваше тіло, позбавляючись від зайвої напруги, потребує припливу енергії. Просто виключіть зі свого раціону морозиво, торти і холодні газованої води. Не переїдайте, їжте рівно стільки, скільки Вам необхідно для того, щоб відчувати себе енергійним протягом усього дня.
4
Забезпечте своєму огранізмамі максимум відпочинку в процесі здорового схуднення. Не шкодуйте час на сон, адже саме в цей пасивний для тіла період воно звільняється від токсинів і шлаків, готується до виведення невикористаних днем жирів. Спати ви повинні не менше 8-10 годин на добу. Причому основне правило здорового сну говорить: "рано лягайте і рано вставайте". Це означає, що в 11:00 вечора ви повинні вже солодко сопіти у своєму ліжку, а вставати краще зі сходом сонця.
5
Ще один спосіб накопичення енергії для позбавлення тіла від стресу - це активний відпочинок. Розробляючи програму здорового схуднення, віддавайте перевагу щадним для тіла вправам і занять. Забезпечте максимум руху і рухливості для всіх груп м'язів. Показані: велосипедні прогулянки на свіжому повітрі, скандинавська або нордична ходьба з палицями, настільний теніс, бадмінтон, вечірній моціон з чоловіком під ручку, бальні танці, волейбол. Зі східних практик гарні: цигун, тайцзіцуань, йога і тайпанг. Особливо гарний своїм розслаблюючим для всього тіла ефектом басейн. Протипоказані: підняття важких в тренажерному залі, біг, бойові мистецтва. Взагалі все те, що швидше викликає стрес, ніж знімає його. Більшу частину відпочинку і вправ проводите на повітрі. Ви ж пам'ятаєте зі шкільного курсу фізики, що основна формула горіння - це кисень. Маєте намір спалювати жири? Тоді забезпечте організму приплив кисню.
6
Розробляючи програму здорового схуднення до літа, дайте своїй підсвідомості чітку і конкретну установку досягти поставлених цілей. Для цього, по-перше, потрібно сформулювати цільову та кінцеву дату програми. Наприклад так: "Я приберу зайвий обсяг з талії і схудну на 5 кг до 20 липня 2013". Для більшої переконливості напишіть цю мету червоним фломастером і великими літерами на аркуші плаката і повісьте на кухні. По-друге, використовуйте вимірювальну стрічку для відстеження зменшення охоплення стегон і талії, ведіть щоденник, куди записуйте ранкові та вечірні результати своїх вимірів. Вчені встановили, що вже одне це мотивує організм на скидання зайвих обсягів. Можете вивішувати результати під плакатом з метою для більшої наочності. Святкуйте кожну маленьку перемогу по зменшенню "запасів" на талії і стегнах і великі перемоги не змусять себе довго чекати. А ось ваги і вимірювання ваги швидше викличуть стрес, ніж приведуть до його зниження. Тому подаруйте свої підлогові ваги ворогові.
7
Ще один, часто вже не усвідомлюваний джерело зайвих кілограмів, - це стрес, викликаний психологічними травмами з нашого віддаленого або найближчого минулого. Це можуть бути травмуючі ситуації з дитинства або конфліктні ситуації в сім'ї та на роботі. Ви напевно чули такий вислів як "вона заїдає стрес" або "підсолодив гірку пігулку шматочком торта". Такого роду ірраціональна поведінка, найімовірніше, - наслідок стресу в минулому. Не намагайтеся з'ясувати і тим більше вирішити цю проблему самостійно або з подругами. Виявивши у своєму житті подібне джерело стресу, запишіться на прийом до психотерапевта. Довірте частину роботи по звільненню тіла від емоційного травмуючого спадщини професіоналу.
Зверніть увагу
Використовуйте такі здорові методи позбавлення тіла від жирів, як грязьові обгортання, парна, антицелюлітний масаж тільки після відвідин і за рекомендацією лікаря, оскільки ці методи мають протипоказання для кількох груп захворювань.
Корисна порада
Здорово худнути до літа краще в групі підтримки. Це можуть бути ваші друзі або однодумці щодо здорового способу життя. Якщо ви - інтроверт, знайдіть хоча б одну людину, який би підтримував вас в цьому не дуже простому, але важливій справі. Підійде взаємопідтримка у форматі ранкових або вечірніх "підтвердження замовлення" по телефону або скайпу. Домовтеся заздалегідь про точках контролю і словах підтримки, яких потребує будь-яка людина, що встав на шлях здорового схуднення. Удачі Вам!