Як пов'язати хустку.

Перш ніж приступати до в'язання, вам необхідно визначитися з якої пряжі ви хочете пов'язати хустку . Товста пряжа для подібних виробів не підходить. Не годиться і синтетична пряжа, вона погано тримає форму і швидко скочується. Найбільш відповідною буде суміш мохеру з вовною. На етикетці завжди вказується довжина пряжі та її вага. Чим більше довжина пряжі при однаковій вазі, тим вона відповідно тонше.
Вам знадобиться
  • Вибирайте пряжу з показниками 400-450 м довжини при вазі мотка 50 грам. Для в'язання з пряжі такої товщини, краще взяти кільцеві спиці з маркуванням номер 2-2,5.
Інструкція
1
Для початку, розрахуйте кількість петель, яке необхідно набрати для в'язання. Наберіть на спиці 10 петель і пров'яжіть 10 рядів. Закрийте петлі і вимірюйте готовий зразок. Припустимо, при замірах у вас вийшла ширина зразка 6 см. Це означає, що якщо ви хочете зв'язати хустку розміром 100х100 см, вам необхідно набрати 160 петель.
2
Тепер виберемо візерунок, яким буде пов'язаний наш хустку . Для мохерової пряжі найбільше підходять ажурні узори. При всій різноманітності подібних візерунків, вибирати малюнок складний у виконанні не потрібно. При великому обсязі роботи складна в'язка вам швидко набридне. Найкраще підходить звичайний, простий у виконанні візерунок.
3
1 ряд - Кромочная петля * три лицьові, дві петлі провязать разом лицьовій, накид * кромочная петля. Повторюємо в'язання від * і до * .2 ряд пров'язуємо виворітними петлямі.3 ряд - лицьові петлі.4 ряд - виворітні петлі.5 ряд - кромочная петля * лицьова, дві разом, накид, дві лицьових * кромочная.6 ряд - виворітні петлі. 7 ряд - лицьові петлі.8 ряд - виворітні петлі. Далі в'язання повторюється з першого ряду.
4
Для того щоб краї хустки не витягувалися, першу кромочную петлю потрібно знімати, чи не пров'язуючи.
5
Наберіть на спиці 160 петель і пров'яжіть кілька рядів панчішної в'язкою. Після цього приступайте до вив'язування візерунка. Висота готового полотна залежить від вашого бажання. Якщо ви плануєте пов'язати хустку , то висота повинна дорівнювати ширині. Якщо ви вибрали не хустку , а палантин, довжина буде більше.
6
Для того щоб готовий виріб не втратило форму при носінні, рекомендуємо обв'язати готовий хустку гачком, стовпчиком без накиду або «рачьім кроком». Готовий хустку або палантин можна прикрасити кистями або облямівкою, вив'язати тим же гачком.