Автомобіль в кредит: брати чи не брати ?

Придбати вподобаний автомобіль можна без грошей. В кредит автомобілі сьогодні оформляються прямо в автосалонах, як кажуть, «не відходячи від каси». Чи варто оцінювати інші способи пошуку коштів, такі як накопичення, продаж майна, чи все ж простіше звернутися в банк для швидкого оформлення кредиту?

Які дії можна зробити, щоб не брати кредит на автомобіль

- чекати раптове спадщину; - працювати цілодобово, щоб заробити потрібну суму; - економити на всьому, навіть на здоровому харчуванні і теплому одязі; - Взяти в борг у своїх знайомих; - продати дороге майно: будинок, дачу, мотоцикл; - вдало одружитися/вийти заміж. Наскільки б безглуздими не здалися ці способи накопичення коштів, але такі варіанти розглядають автолюбителі в першу чергу, щоб швидко купити бажану машину, не оформляючи автомобіль у кредит.

Види сучасних програм кредитування на автомобілі

- кредит «з нуля» , або без початкового внеску; - трейд-ін, або покупка нового автомобіля в залік старої; - експрес-кредит; - безпроцентна розстрочка на пільгових умовах.

9 причин оформити автомобіль у кредит

1. Купуючи автомобіль в кредит, ним можна користуватися з першого дня. Що раніше було недоступне - поїздки на дачу, на море, переїзди - стає реальним при мінімальних витратах. 2. Не потрібно збирати гроші і побоюватися кризи. Досить внести мінімальну суму і оформити автомобіль у кредит. 3. Поки збираєте гроші на автомобіль, ціни ростуть. 4. У кредитну вартість автомобіля можна включити будь-яке додаткове обладнання. 5. На страховку найчастіше не вистачає грошей. Можна включити вартість страховки в кредит на автомобіль. 6. В автосалоні можна обміняти свій автомобіль на новий сучасний транспорт і відсутню суму отримати в кредит. Не доведеться витрачати час на пошуки покупця, побоюватися за життя своєї родини, продаючи автомобіль. 7. Плануються витрати: щомісячний платіж по кредиту не перевищить 40% від вашої заробітної плати, а відсоток по кредиту складе менше 1 долара на день. За такі гроші неможливо знайти таксі навіть на годину. 8. За кордоном люди живуть тільки в кредит. Вони створюють собі комфорт. Він набагато дорожче, ніж відсотки по кредиту. 9. Все, що можна об'їхати за годину на машині, пішки не оббігти за добу. Оформивши в кредит автомобіль, ви бережете своє здоров'я і нерви.