Як худнути правильно, або ідеальна дієта.

Перш ніж сідати на дієту, добре зважте всі за і проти. Якщо ви не витримаєте і «зірветеся», є ймовірність набрати в два-три рази більше кілограмів, ніж ви втратили. Крім того, важливо адекватно оцінити, чи дійсно у вас надлишок ваги. Найпростіший спосіб обчислити ідеальну вагу для жінки - зріст мінус 100 і мінус 20% від отриманої цифри. Якщо все в нормі, забудьте про дієту!

Правила для тих, що худнуть

Є кілька правил, яким доведеться слідувати, якщо ви бажаєте схуднути. Не старайтесь худнути швидко - різкі коливання ваги дуже шкідливі для шкіри, вони можуть сприяти виникненню целюліту. Не забувайте, що організм йде шляхом найменшого опору і знищує жир в першу чергу в місцях активного кровообігу, тобто на обличчі і грудях. А ось жирові відкладення в «проблемних зонах» погано забезпечуються кров'ю і взагалі практично не беруть участь в життєдіяльності організму, тому позбутися їх буває дуже важко, а часом просто неможливо.

Яка дієта вважається ідеальною

Відповідь на запитання: ідеальною дієти немає! Зате є правильний здоровий режим харчування, який дозволить вам тримати себе у формі довгий час і ніколи не мучитися від голоду. Слід лише дотримуватися простих правил: - ніколи не пропускайте сніданок; - До прийому їжі можна випити склянку води - є шанс з'їсти менше; - Вставайте з-за столу з відчуттям легкого голоду; - Вживайте більше фруктів і овочів; - Від газованих напоїв, алкоголю, майонезу, ковбас і тортів краще відмовитися взагалі; - Їжте повільно - насичення прийде швидше, їжу пережовуйте ретельно.

Основні правила раціонального харчування

- присутність молочних продуктів в раціоні; - М'ясо - 200 г на добу (мінімум 100 г); - найкорисніші крупи - гречана каша і вівсянка; - В меню має бути присутній сірий хліб - 50 г; - Картопля - не більше 100 г на добу; - курага - 20 г; - Одне яйце в день: у ньому присутній білок і потрібні амінокислоти, які є тільки в цьому продукті.