Як зменшити вікно. зменшити розмір вікна в квартирі.

Якщо ви хочете зменшити вікно , в квартирі це можна зробити тільки з дозволу відділу районної архітектури. При позитивному рішенні головного архітектора спочатку наберіться будівельними матеріалами та матеріалами теплоізоляції. При зменшенні віконних прорізів старі рами необхідно акуратно витягнути.
Інструкція
1
Вимерьте розмір майбутнього вікна. Що залишилися отвори закладіть будівельними матеріалами. Краще якщо це буде такий же матеріал, з якого виготовлені стіни вашого будинку. Можна закласти цеглою або газоблоками. Все укладіть на розчин з цементу з додаванням піску.
2
Потім закладені проміжки необхідно закрити теплоізоляційним матеріалом, краще з двох сторін. Із зовнішнього боку все обтягніть армованої сіткою і заштукатурьте. Потім нанесіть декоративний шар, облицювальна цегла або сайдинг - залежно від оздоблення вашого будинку.
3
З внутрішньої сторони на теплоізоляційний матеріал наноситься штукатурка або гіпсокартон та шпалери.
4
Якщо ви хочете поставити старе вікно з дерев'яними рамами, то витягнувши скла просто зменшіть рами, обрізавши, знову зберіть і поставте скла.
5
Якщо у вас були склопакети, то зменшити їх не можна. Необхідно замовити нові склопакети. Фахівці їх виготовлять за новим розміром, привезуть і встановлять.
6
При самостійній установці дерев'яних рам, що утворилися щілини між рамами і стіною необхідно утеплити. Для цього затикайте все спеціальним віконним утеплювачем і встановіть наличники і підвіконня.