Робота вдома для батьків.

Догляд за дрібненькими дітьми у відсутності постійного доходу може бути проблематичним. Один з батьків змушений на час відмовитися від роботи і проводити весь день вдома. Однак якщо ви можете знайти кілька годин вільного часу, заробити гроші можна і не виходячи з дому.

Онлайн - репетитор

Якщо ви володієте хорошими знаннями і навичками в якій-небудь області, відмінним варіантом заробітку для вас може стати дистанційне викладання. Маючи широкосмуговий доступ в інтернет і кілька годин вільного часу, ви зможете працювати прямо з дому. У онлайн - репетиторів, як правило, робота погодинна і на відміну від звичайної школи, їх робота менш стомлююча, т.к. не вимагає жорсткої перевірки знань кожного учня або студента.

Написання статей

Освітнім сайтам, а також різним каталогам статей постійно потрібні професійні автори, що мають досвід в різних областях, наприклад, виховання дітей або кулінарія. Все, що від вас вимагається - стати позаштатним співробітників таких сайтів. Слід врахувати, що для даної роботи потрібно хороший словниковий запас і вміння грамотно писати.

Власний web-сайт

Досить простий спосіб заробляння грошей - відкриття власного сайту, за умови, що тематика вашого сайту буде цікава відвідувачам. Підберіть доменне ім'я максимально підходяще для сайту і не забувайте регулярно оновлювати контент, це дозволить залучити максимальну кількість відвідувачів з пошукових систем. Якщо ваш сайт буде достатньо змістовним, він може привернути увагу рекламодавців, це принесе вам додатковий дохід. Головна перевага даного типу заробітку полягає в тому, що ви можете працювати в будь-який час і в будь-якому місці.