Які подарунки дарувати і Як їх підносити.

Традиційний процес дарування можна перетворити на справжнє шоу. І нехай ваш подарунок коштує не дуже дорого, але приємний момент вручення запам'ятається надовго. Головне, щоб у людини залишилося відмінний настрій. Як дарувати подарунки і що підносити, щоб стати почесним гостем на святі.
Інструкція
1
З шиком відкрийте двері і занесіть вперед себе оберемок квітів! Не просто три сирітських гвоздкі, а повноцінний пишний букет з 55 троянд або 77 тюльпанів. Чим химерніше композиція, тим краще запам'ятається момент дарування подарунка.
2
Завжди завертайте свій подарунок в подарунковий папір і прикрашайте самим великим бантом. Навіть якщо це енциклопедія кулінара або новий малиновий абажур, які самі по собі виглядають презентабельно, прозора красива обгортковий папір допоможе підкреслити цінність подарунка і турботу про одержувача.
3
Листівка - візитна картка дарувальника на святі. Вона обов'язково повинна бути прикріплена до подарунка. Нехай вона прослужить всього день (а потім полетить разом з обгорткового папером в корзину), але, наповнена щирими словами і добрими побажаннями, листівка найкраще розповість про ваше ставлення до свята. Не забудьте скласти найщиріші вітання і власноруч її підписати.
4
Дарувати потрібно ту річ, яку дуже хочеться залишити собі. Тоді подарунок буде по-справжньому від душі. Згадайте дитинство, коли мама купувала величезний набір фломастерів для вашого друга, а ви відмовлялися йти до нього на день народження, бо надто шкода було розлучатися з таким завидним подарунком. У дорослих подаркополучателей абсолютно таке ж сприйняття дійсності. Прийдете з дурною дрібницею, наступного разу перед носом зачинять двері.
5
Безпрограшний варіант старої доброї класики: дами люблять духи і шоколад, кавалери воліють дорогий віскі і атрибути стилю. Які подарунки дарувати - та тільки найдорожчі!
6
Чому б не запитати, що чекає в подарунок іменинник? Набагато приємніше розгорнути обгортку і знайти під нею очікуваний новенький смартфон, ніж даремний застарілий електронний рідер. Прагматизм повинен переважувати оригінальність. Виняток можуть становити дуже дорогі подарунки-сюрпризи: автомобіль, квартира, круїз та ін.
7
Подарунки-приколи - для обережних дарувальників. Не кожен оцінить гумові фікаліі і вискакує клоуна. Та й почуття гумору у всіх розвинене по-різному. При виборі, який подарунок дарувати, орієнтуйтеся по ситуації, адже подарунок-прикол повинен бути доречний.
8
Нижня білизна, тварини та інтимні іграшки дарують тільки близьким і коханим людям, яких добре знають, з якими живуть під одним дахом і сплять в одному ліжку. Для всіх інших знайомих ці варіанти подарунків неприйнятні.
9
Гроші - найбажаніший і універсальний подарунок для людей різного віку, всіх соціальних положень, всіх підлог і рас. Листівка та конвертик - прекрасний привід прийти на свято з високо піднятою головою.