Як відпочити за один день.

Сучасний ритм життя відбирає у нас багато енергії. А заповнити запас сил необхідно і, як правило, всього за один вихідний. Як забезпечити собі та своїй родині якісний відпочинок в таких умовах? Є кілька принципів, дотримуючись яких, ви маєте всі шанси відмінно відпочити за один день.
Інструкція
1
Перш за все, пам'ятайте, що хороший відпочинок - це зміна діяльності. Судіть самі - після робочого тижня і спілкування з великою кількістю людей, швидше за все, вже не захочеться йти в гості чи приймати їх у себе. В такому випадку доречніше будуть вилазки на природу або перегляд хороших фільмів. Людині, що веде на роботі сидячий спосіб життя, корисно порухатися, а дитині після тижня шкільних занять сподобається попрацювати руками.
2
Заздалегідь створюйте умови для відпочинку. Настроюйтеся на вихідний з вечора. Повсякденні справи (прання та прибирання) намагайтеся робити рівномірно, протягом робочого тижня.
3
Подумайте, що для вас означає добре проведений вихідний. Поняття дозвілля можна сильно відрізнятися навіть у членів однієї родини. Тому дізнайтеся у близьких людей їх думки з цього приводу, а потім складіть відповідний список.
4
На підставі цього списку складіть розгорнутий перелік конкретних заходів для вихідного (сімейні походи на виставки і пікніки, танці, тематичні застілля з конкурсами, перегляди цікавих фільмів, малювання і т.п.).
5
Розбийте перелік за категоріями: • заходи будинку (якщо на вулиці негода)/заходи з виходом з дому, • потребують матеріальних затрат/не потребують, • те, чим можна зайнятися вдвох з чоловіком, з дітьми, всім разом/чим можна зайнятися в один по-батькові і т.д.
6
Продумайте декілька варіантів проведення вихідного дня, на випадок, якщо щось піде не за планом.
7
Випишіть в органайзер телефони та години роботи найближчих кінотеатрів, лижних баз, катків, басейнів, більярд, боулінг, пунктів відеопрокату, бібліотек і т.п.
8
Регулярно переглядайте афіші вашого міста. Так ви не пропустите цікаві події, на яких давно мріяли побувати.
9
І, звичайно, вчіться задовольнятися і насолоджуватися тим, що маєте прямо зараз! Отже, основний секрет вдалого вихідного дня - завчасне планування. На ділі, підготовка до ідеального вихідному не займе багато часу, зате в найближчий же уїк-енд ви неодмінно помітите, що відпочинок вдався на славу.
Корисна порада
Заздалегідь перевірте, ніж ви маєте в своєму розпорядженні для проведення запланованого дозвілля: лото, доміно, скраббл і т.д. Підберіть рецепти вихідного дня - наприклад, для тематичних вечерь. Якщо уявлення про добре проведений сімейному дозвіллі у вашій родині кардинально відрізняються, вихід - у відпочинку окремо. Зате потім можна поділитися з рідними своїми враженнями!