Як вибрати транспортну компанію для вантажоперевезень.

Попит на перевезення сьогодні досить високий, і ринок, йдучи на зустріч споживачам, пропонує величезний вибір транспортно-логістичних компаній, які відрізняються за багатьох характеристикам, за масштабом перевезень, за часом існування на ринку послуг, за наявності власного автопарку, по каналах і видами транспортування, по набору послуг супроводу вантажів і так далі. Зрозуміло, кожен хоче вибрати найбільш оптимальну транспортну компанію під свої потреби.
Інструкція
1
У першу чергу при виборі транспортної компанії орієнтуйтеся на свої потреби і поставлені завдання. Якщо ви плануєте квартирний переїзд, то вибирати компанію, що спеціалізується на міжнародних перевезеннях, буде щонайменше недоцільно.
2
Однією з основних характеристик вибору тієї чи іншої транспортної компанії є надійність часу доставки, безперебійність процесу. Головним моментом, на який варто звернути увагу, є максимальна відкритість інформації, що стосується термінів доставки. Зверніть увагу на портфоліо транспортної компанії - численні задоволені клієнти, які свого часу користувалися послугами даної транспортної компанії, можуть служити досить серйозним орієнтиром.
3
Важливу роль відіграє вартість послуг. В основному вартість вантажоперевезень залежить від об'єктивних витрат, які пов'язані безпосередньо з переміщенням вантажу. Різниця у вартості послуг між різними транспортними компаніями може бути обумовлена додатковими послугами, такими як вантажні роботи, експедирування, оформлення документів, тимчасове зберігання вантажів і так далі. Часто вартість послуг вантажоперевезень підвищується залежно від досвіду і кваліфікації співробітників транспортної компанії. Так, якщо ви плануєте офісний переїзд, варто подумати про те, щоб звернутися в найбільш професійну транспортну компанію, яка точно і в терміни виконає перевезення, і при цьому всі важливі документи, оргтехніка будуть доставлені в цілості й схоронності. Крім того, грамотні менеджери оптимально розраховують маршрут, дозволяючи клієнту компанії скоротити витрати на транспортування до мінімуму.
4
Ще одним критерієм, на який варто звернути увагу транспортної компанії, є транзитний час перевезення. Часто від тієї поспіху, з якою необхідно доставити вантаж за призначенням, може змінюватися і вартість послуг. Тому, якщо ви плануєте, наприклад, дачний переїзд, варто подбати про те, щоб заздалегідь замовити послугу з перевезення вантажу - буде час і вам підготуватися, та й вартість послуг не буде підвищена через поспіх.
5
Також дуже важливо звернути увагу на те, щоб транспортна компанія мала свою власну техніку для перевезень і солідний автомобільний парк, що може служити певним гарантом точного дотримання умов укладеного договору.
6
І останнє, про що слід згадати, це про гарантії збереження вантажу при вантажоперевезення. В якості такої гарантії може виступати страхування вантажу та відповідальності вантажоперевізника. Найбільш оптимальним варіантом буде доступність послуг зі страхування під час укладання договору з транспортною компанією.