Як накачати швидко грудні м'язи в домашніх умовах. Як накачати всі групи м'язів на м'ячі.

Як швидко почати грудні м'язи в домашніх умовах ? Простого вирішення цього завдання не існує. Наші м'язи складаються з волокон двох типів - «швидких» і «повільних». «Швидкі» волокна забезпечують вибухову силу, а «повільні» витривалість. І ростуть вони відповідно своїй назві. Таким чином, тренування треба націлити на ту групу грудних м'язів, яка швидше відгукнеться на адекватні навантаження. Пропонуємо кілька вправ, за допомогою яких ви досягнете бажаного результату.
Вам знадобиться
  • Великий надувний м'яч, гантелі
Інструкція
1
Отже, візьміть м'яч, надійно зафіксуйте його, приставивши до дивана або іншого предмету меблів. Прийміть горизонтальне положення на м'ячі, спираючись на нього верхньою частиною спини, широко розставте ноги, поставивши ступні на підлогу всією поверхнею. Підніміть над грудьми гантелі. Утримуйте їх на прямих руках. Розведіть гантелі в сторони. Зробивши пазу в нижній точці, поверніть їх у вихідне положення. Таким чином, зробіть 2 підходи по 20 повторень.
2
Наступна вправа комплексу - жим гантелей на м'ячі під нахилом. Прийміть таке ж положення, як і в першому випадку, але тепер тримайте гантелі на зігнутих руках у плечей. Вичавте гантелі вгору, зафіксуйте їх на прямих руках, потім повільно і підконтрольне поверніть в початкове положення. Проробіть 2 підходи по 20 повторень.
3
Кращого результату можна добитися, якщо займатися в режимі суперсету, тобто виконувати по одному підходу першого і другого вправи без перерви. Після чого, відпочивши одну хвилину, зробити другий суперсет.
4
Завершіть комплекс і зробіть остання вправа, тобто жим гантелей на м'ячі лежачи. Знову прийміть горизонтальне положення на м'ячі, утримуючи гантелі на зігнутих руках. Вичавлюйте гантелі строго вгору, а не через сторони. Поверніть руки у вихідне положення. Зробіть 2 сети по 20 повторень.
5
Ці вправи ви легко зможете виконати вдома. Необхідний інвентар не займе багато місця, і ви легко впораєтеся з цією програмою. Виконуйте комплекс не рідше двох разів на тиждень і через місяць ваші грудні м'язи почнуть змінюватися в кращу сторону.
Зверніть увагу
Качки, які досягли непоганих результатів, тренуючи м'язи вдома, розуміють, що треба йти далі і переходять в підходящий тренажерний зал, такт як навантажень будинку стає мало.
Корисна порада
Краще ходити на качалку і не перенавантажувати, і у вільний час підтримувати свою форму будинку - таким методом можна швидко і ефективно накачати м'язи тіла, замість того, щоб помирати вдома на килимі. У домашніх умовах теж можна накачатися! Просто ви так думаєте і ніколи не пробували! Будинки, якщо прикупити пару речей корисних (Не тренажоров), а гир і всякої корисної штуковини, можна через 5 років стати качком, наприклад, починаючи з 15 і закінчити в 20.