Весільні традиції і прикмети.

На весілля прийнято вдягати біле плаття, однак так було не завжди. Біле плаття нареченої ввела королева Англії Вікторія в середині 17 століття. До неї нареченої на весілля одягали рожеве плаття. При цьому цнотливість нареченої означає зовсім не сніжне плаття, а біла фата. Так що, якщо ви виходите заміж не вперше, обзаводитися фатою не варто. Які ще традиції і прикмети слід дотримуватися, збираючись на власне весілля?
Інструкція
1
Весільну традицію обміну обручками імовірно придумали єгиптяни. Кругла форма кільця - це символ вічності, нескінченного щастя та любові між подружжям. Тому кільця слід вибирати круглої форми, без химерних візерунків і грубого орнаменту.
2
Згідно весільним прикметами, несприятливими днями вступу в шлюб вважаються середу і п'ятницю. Кращий день - субота і неділя.
3
Вранці в день весілля наречена не повинна бачити нареченого, інакше заміжжя не буде вдалим. У сучасному світі нареченій слід ночувати перед весіллям в будинку батьків або хоча б в іншій кімнаті, якщо молоді вже живуть разом.
4
Стара взуття на нареченій принесе удачу в сімейному житті - до цієї весільної прикметі прислухалися ще наші бабусі. Тому рекомендується перед весіллям походити день в новому взутті, приготовленої до весілля. Якщо ламається каблук, сімейне життя «кульгати» буде.
5
Погана весільна прикмета - впустити обручку перш, ніж надіти його на палець. Якщо це сталося, то через кільце протягують заготовлену нитку. Вона збере на себе погані ознаки. Нитку після реєстрації спалити, примовляючи «спали, вогонь, мої біди і печалі». Спалює ниточку що упустив кільце.
6
Згідно ще одній весільної прикметі, наречений в калюжу настав перед будинком нареченої - жити їй з п'яницею.
7
Доторкнутися до кілець нареченого і нареченої на весіллі - значить, на своєму весіллі гуляти скоро.
8
Красива весільна прикмета: якщо на весіллі зв'язати стрічкою дві пляшки шампанського й не пити їх - молодята відсвяткують річницю весілля народженням першої дитини.
9
Перед одруженням наречена, щоб її сестри швидше вийшли заміж, повинна потягнути за скатертину, якою покритий стіл.
10
Молодим дорогу перейти - позбавити їх удачі в житті. Тому свідок і свідок повинні йти попереду (на півкроку) молодих.
11
На Русі осінь завжди була багата на весілля. Не тільки через рясний врожаю, а й через хорошу весільної прикмети: женитися 4 листопада - в день Казанської Богоматері - бути щасливим у шлюбі.