Змушуємо комп'ютер "думати" швидше.

Розчаровані тим, що абсолютно новий комп'ютер працює дуже повільно? Додаткове програмне забезпечення, встановлене на ньому, може сильно уповільнити роботу системи в цілому. Щоб вирішити цю проблему, необхідно позбутися від програм, які ви не плануєте коли-небудь використовувати.

Комплект програмного забезпечення

Виробники ПК іноді укладають угоди з розробниками програмного забезпечення на установку пробних версій програм на нові комп'ютери. Наприклад, багато комп'ютери забезпечуються безкоштовними версіями ігор, які після закінчення пробного періоду пропонують оплатити подальше їх використання. Для роздрібних продавців - це джерело додаткового прибутку. Такі програми досить сильно впливають на роботу комп'ютера. По-перше, вони сповільнюють процес завантаження системи в цілому, а по-друге, залишають менше обчислювальних потужностей для інших програм.

Видалення окремих програм

Якщо ви хочете видалити тільки одне подібно додаток, скористайтеся стандартною утилітою установки і видалення програм. Такий підхід ідеальний, коли проблеми доставляє конкретне програмне забезпечення. Однак якщо ваш комп'ютер є частиною комп'ютерної мережі, ви, можливо, не зможете скористатися цим методом через недостатність прав.

Сторонні програми очищення системи

Для біліше повного очищення системи від небажаних програм можна скористатися спеціалізованими програмами, такими, Revo Uninstaller, Uninstall Tool і т.д. Крім того, для очищення реєстру системи Windows, в якому зберігаються конфігурації всіх встановлених програм, також можна використовувати спеціальні додатками, наприклад, RegSeeker, IObit, CCleaner і т.д. Цей метод очищення системи особливо корисний при видаленні антивірусних програм.

Перевстановлення Windows

Якщо проблему сильної завантаженості системи не вдається вирішити звичайними методами, можна піти на радикальний крок і перевстановити операційну систему. Такий підхід гарантує вам повне позбавлення від непотрібних сторонніх додатків. Перед тим, як перевстановити ОС переконайтеся, що у вас є остання легальна версія операційної системи і драйвери, необхідні для забезпечення повної працездатності всіх систем комп'ютера.