Що повинно містити заяву на відпустку ?

Відпустка може бути використаний працівником для відпочинку або інших цілей, не пов'язаних з трудовою діяльністю. Підстава та умови надання відпусток можуть різнитися, але написання працівником відповідної заяви майже завжди обов'язково.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу; - Ручка або комп'ютер і принтер; - Трудовий кодекс РФ, колективний договір організації.
Інструкція
1
Заповніть «шапку» заяви на відпустку за схемою «кому - від кого». У правому верхньому куті напишіть з великої літери, наприклад, «Директору ТОВ« Вимпел »Сидорову С.С.», на наступному рядку прописними буквами: «від інженера технічного відділу Іванова І.І.» Потім позначте назву документа - з нового рядка в середині напишіть з маленької літери слово «заява». Напишіть повне найменування організації, прізвище та ініціали керівника, а також ваші посада та ПІБ.
2
Далі, з нового рядка викладіть основний текст заяви, де після слова «прошу» вкажіть: - вид відпустки (наприклад, основний, додатковий, відпустка без збереження заробітної плати, відпустка по догляду за дитиною і т.д.) ; - Підстави його надання (наприклад, Трудовий кодекс РФ, графік відпусток організації, колективний договір тощо.).
3
Якщо ви пишете заяву про надання відпустки без збереження заробітної плати, обов'язково позначте період часу, на який вам необхідно звільнення від роботи. Наприклад, «прошу надати мені відпустку без збереження заробітної платні з 01.10.2013 р по 15.10.2013 р у зв'язку із сімейними обставинами». Своєю резолюцією на вашій заяві керівник доручить відділу кадрів врахувати цей період в табелі робочого часу, а бухгалтеру враховувати його при нарахуванні заробітної плати.
4
В самому кінці заяви проставте дату і підпис. Якщо у вашій організації ведеться діловодство, направте заяву керівнику через секретаря, який зареєструє його в журналі вхідної кореспонденції. У разі позитивного рішення за заявою, кадровий працівник ознайомить вас з наказом про надання відпустки.
Зверніть увагу
Заява про надання відпустки може бути написано від руки або надруковано за допомогою технічних засобів.
Корисна порада
Викладайте заяву в прохальною формі, наприклад, «прошу надати мені додаткову відпустку 1 вересня, передбачений колективним договором, у зв'язку з надходженням мого сина в перший клас загальноосвітньої школи».