Напої з полуниці.

Полуниця дозріває однією з перших. Її сезон починається в кінці травня і може тривати майже до самого вересня. Велика частина ягід з'їдається в свіжому вигляді або йде на заготовки, але з решти можна приготувати чимало смачних напоїв, які в спекотну літню погоду виявляться як не можна до речі.
Вам знадобиться
  • Маргарита: - 500 г ягід; - 40 мл соку ліметти; - 40 мл бренді; - 40 мл текіли; - 2 ст.л. колотого льоду. Молочно-ягідний коктейль: -500 г полуниці; - 200 мл молока; - 1-2 банана; - Ванілін. Пунш: - 1 кг ягід; - 25 мл апельсіновго лікеру; - 1 л білого сухого вина; - 1,5 л шампанського; - Лід.
Інструкція
1
Для приготування полуничною Маргарити переберіть ягоди, добре промийте холодною водою, отщіпніте від них зелені листочки. Складіть полуницю в блендер або кухонний комбайн, додайте сік ліметти, в пульсуючому режимі подрібніть до пюреобразного стану. Отриману масу протріть крізь дрібне сито, щоб видалити залишилися цілими кісточки, додайте в неї сік ліметти, ретельно перемішайте. Поставте пюре в морозильну камеру, щоб воно злегка підмерзло. Тим часом займіться оформленням склянок. В одну тарілку налийте трохи лимонного соку, в іншу насипте цукор. Умочуючи черзі перевернуті склянки в першу і другу тарілки, ви отримаєте на обідках красивий цукровий іній. Дістаньте охолодіть пюре, перекладіть його в шейкер, додайте бренді і текілу, добре струсіть вийшов коктейль, змішайте його з колотим льодом, перелийте у склянки і відразу ж подавайте до столу.
2
Молочний коктейль з полуницею і бананами не тільки смачний, а й корисний як дорослим, так і дітям. Для його приготування поріжте банани і ягоди дрібними шматочками, складіть у високу склянку, додайте трохи молока, занурте в суміш блендер, збивайте до отримання однорідної маси. Влийте молоко, що залишилося, всипте ванілін, ще раз збийте, коктейль готовий. Замість молока можна взяти кефір або йогурт в тому ж обсязі, в результаті у вас вийде смачний і поживний напій до сніданку.
3
Полуничний пунш. З даної кількості продуктів можна приготувати пунш для 8 осіб. Процес, в общем-то, абсолютно нескладний, але починати потрібно за кілька годин, а ще краще за добу до планованої вечірки. Переберіть чисті ягоди, розріжте кожну з них навпіл, складіть у глибоку миску, додайте всі інші інгредієнти, крім шампанського. Поставте в холодильник до самого моменту подачі. Вже на столі розбавте пунш шампанським, додайте до нього кубики льоду.
Корисна порада
Безалкогольний варіант полуничною Маргарити готується за таким же рецептом, тільки бренді і текілу доведеться замінити на воду з лимонним соком і цукром.