Як намалювати векторний очей.

При малюванні портрета важливо приділити очам особливу увагу.
Вам знадобиться
  • Adobe Illustrator, фотографія очі.
Інструкція
1
Відкриваємо новий документ, розмір стандартний. Поміщаємо туди будь-яку фотографію очі (високої якості) і закріплюємо зображення.
2
Створюємо новий шар і починаємо отрисовку. Краще створити нову кисть, для цього, за допомогою пера малюємо витягнутий трикутник і переносимо в кисті (вибираємо об'єктну кисть).
3
На новому шарі кистю малюємо все, що бачимо на фотографії, періодично необхідно робити фотографію невидимою, щоб дивитися що виходить.
4
Потім в панелі інструментів знаходимо (еліпс) і малюємо (олівцем) райдужну оболонку, використовуючи чорну обведення і злегка прозору заливку.
5
Далі малюємо новий еліпс менше розміром і іншого кольору і змінюємо його форму, за допомогою інструменту "кристалізація". Проробляємо цю ж операцію кілька разів, змінюючи відтінки. Після чого малюємо зіницю.
6
Робимо фотографію невидимою і домальовували деталі в даному випадку вії. На новому шарі (олівцем) з прозорістю 20% робимо легкий тон шкіри навколо очей і самого очного яблука.
7
Завершальний етап. Робимо відблиски, для додання обсягу. Бажано наносити відблиски повторюючи форму на фотографії, але можна і довільно. І ось око готовий.
Зверніть увагу
Звертайте увагу на налаштування олівця і пензля, якщо щось працює не так, як належить.
Корисна порада
Створення додаткових шарів позитивно вплине на якість роботи.