Аеробні тренування для схуднення.

Аеробне тренування - ідеальний спосіб підняти настрій, поліпшити стан здоров'я, привести себе в порядок. Аеробні вправи призводять до зниження ваги, зменшенню жиру, оздоровлення серця.
Не випадково даний вид спорту називається аеробним тренуванням. «Аеробний» буквально перекладається як «постачає кисень». Фізична активність призводить до поставок кисню до м'язів і органам, і це змушує весь організм, включаючи серце, легені, судини, працювати максимально активно.

Аеробне тренування в боротьбі із зайвою вагою

Аеробне тренування на витривалість - ідеальний спосіб позбавлення від зайвого жиру в організмі. Ви не тільки натренуєте м'язи і органи, але і знайдете спортивну фігуру. Головна умова - інтенсивність навантаження під час аеробного тренування повинна залишатися постійної і однаково низькою, саме це дозволить максимально ефективно активізувати жировий обмін. Перші 20-30 хвилин - це просто фізичне навантаження на витривалість. Якщо не зупинятися і продовжити аеробне тренування далі, то організм почне використовувати власні жирові запаси для отримання енергії. Тобто в перші 30 хвилин здебільшого енергія береться їх вуглеводів, потім, якщо інтенсивність незмінна, посилено спалюється відкладений жир. Тривалість занять прямо пропорційна втраченим відкладенням. Тривалість навантаження повинна бути не менше 50-60 хвилин. А, щоб не мучиться від монотонності, просто зробіть свої тренування, змусивши працювати різні групи м'язів.

Які бувають аеробні тренування

Степ-тренування, велосипед, спортивна ходьба і навіть плавання - все це аеробні тренування. До них же відносяться фітнес і танці, лижі і ковзани і ще баскетбол, теніс, брейк і багато іншого. Аеробні тренування найчастіше рекомендуються лікарем пацієнтам з діагнозом ожиріння, цукровий діабет, хронічні захворювання, а також людям, що перенесли травми. Регулярні заняття аеробними видами спорту дають тільки позитивний результат, такий як зниження ваги, жирової маси, схуднення і збереження досягнутої форми. І, звичайно, завдяки аеробних тренувань ви виховаєте в собі витривалість і любов до спортивного способу життя.