Як готувати домашнє безе. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Безе - святкове білосніжне тістечко, даний хрустке ласощі. А щоб відійти від формату класичного однотонного безе, зробіть свій десерт оригінальною прикрасою. Отже, як готувати домашнє безе «Приведення».
Вам знадобиться
  • - білки трьох яєць,
  • - один стакан цукрового піску,
  • - 30 грам топленого шоколаду для оформлення очей.
Інструкція
1
Увімкніть духовку розігріватися до 100 градусів. Поки вона гріється, обережно відокремте яєчні білки від жовтків. За допомогою віночка або блендера збийте білки в міцну густу білу піну. Продовжуючи збивати, повільно всипте цукор, поки крем для випікання безе не почне щільним, як сніг, і гладким, як сметана.
2
Заповніть збитими білками великий кондитерський мішок з наконечником до 1 см в діаметрі. Деко укрийте пергаментом, видавіть на нього рівні прямі пірамідки.
3
Відправте домашні безе в духовку на годину. Вимкнувши духовку, не поспішайте діставати тістечка, нехай приведення потім у ній ще 30 хвилин.
4
Очі у привидів з безе робляться з розтопленого шоколаду. Накришить шоколад, хлюпніть в нього трохи молока і дайте розтанути на звичайної водяній бані. Умочіть зубочистку в шоколад і намалюйте їй, як ручкою, вічка привидами з безе.
Корисна порада
Такі домашні безе з очками будуть доречні, наприклад, під час святкування Хеллоуїна або тематичної вечірки з карнавальним перевдяганням.