Як оголосити про банкрутство.

З 1 березня 1993 вступив в силу Закон РФ про неспроможність підприємства, тобто банкрутство . Про неспроможність підприємства може бути оголошено арбітражним судом після добровільної заяви про цей факт боржника і добровільної ліквідації підприємства. Законом передбачено визначати неспроможність підприємства при неможливості виконати вимоги кредиторів протягом трьох місяців і перевищення боргів над активами підприємства.
Інструкція
1
В арбітражний суд для визнання вашого підприємства банкрутом необхідно подавати керівнику підприємства, коли неплатоспроможність викликана не тимчасовими труднощами при управлінні підприємством та фінансово-економічної неплатоспроможністю підприємства, а наявністю боргів перевищують финансовою вартість активів підприємства.
2
Також коли підприємство не в змозі оплатити жоден зі своїх боргів, у тому числі здійснити оплату за теплову та електричну енергію і розрахуватися по заборгованості заробітної плати зі своїми працівниками.
3
Арбітражний суд посилає аудиторську перевірку на підприємство. Вимагає бухгалтерський баланс, статут, список всіх кредиторів з розшифровкою кредиторської та дебіторської заборгованості.
4
Якщо в ході перевірки та розслідування з'ясовується що підприємство в змозі платити за своїми боргами і рахунках і фінансові труднощі носять тимчасовий характер, то підприємство не можуть оголосити банкрутом.
5
При з'ясуванні в ході перевірки та розслідування що активи підприємства менше ніж заборгованість по боргах і кредитах - підприємство оголошують банкрутом. Все майно і активи підприємства описуються і продаються.
6
Виручені кошти від продажу майна та активів підприємства йде на виплату заробітної плати робітникам, розрахунками по боргах і кредитах, а також на оплату роботи арбітражного суду і проведеної аудиторської та фінансової перевірки платоспроможності підприємства.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rubcJizMTa0