Як приготувати тістечко "Сніговик". покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Кокосові тістечка у вигляді цукрових сніговиків стануть справжньою окрасою новорічного чи різдвяного столу! А жарким літом вони нагадають про сніжної холоді та навіють ностальгію по зими. Готувати тістечко у формі сніговиків дуже просто, рецепт ласощів доступний навіть дитині.
Вам знадобиться
  • - кокосова стружка - 150 г,
  • - цукор - 100 г,
  • - яєчні білки - 2 шт.
  • - цукрове конфетті,
  • - гумові карамельні рулони Haribo Rotella (цукерки-спіралі) або круглі шоколадні цукерки,
  • - мармеладні цукерки витягнуті - 50 г.
Інструкція
1
Розігрійте духовку до 100-120 градусів C. Деко для випічки укрийте пергаментним папером. В мисці змішайте кокосову стружку, цукор і яєчні білки.
2
Сформуйте рівну кількість великих і маленьких куль - для тіла і для голови казкового персонажа. Скріпіть заготовки тістечок у вигляді сніговиків.
3
Залишилося прикрасити тістечка сніговики наступним чином: цукровим конфетті зробіть гудзики, шоколадні кульки прикріпіть в якості очей і носа.
4
Вкрийте алюмінієвою фольгою, щоб сніговики залишилися білосніжні, і запікайте тістечка протягом 30 хв. Дайте охолонути.
5
Для капелюшки підійдуть невеликі шоколадні цукерки, центр яких можна просто вирізати ложечкою. А можна зробити циліндри з чорних гумових карамельних рулонів Haribo Rotella. Покладіть капелюх на голову сніговика.
6
Шарф робиться з мармеладних цукерочок. Можна купити готові довгі мармеладки, які просто закрутіть навколо шиї сніговиків. Тістечко готово.
7
Перемістіть тістечко сніговик на тарілку і припорошити цукровою пудрою, яка зімітує сніг.