Як включити емулятор.

Для того, щоб запустити яку-небудь стареньку гру на сучасній операційній системі, що з'явилася ще в системі DOS, необхідно скористатися DOS- емулятором . Для кожної операційної системи існує свій емулятор. В цілому ці програми працюють за одним принципом, але їх кількість з кожним днем збільшується, хоча гри, що запускаються на цьому емуляторі, залишаються колишніми.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення DOS Box, DOG.
Інструкція
1
Для того щоб повністю оволодіти цією програмою, немає необхідності бути програмістом або яким-небудь іншим фахівцем у галузі DOS. Ігри легко запускаються. В першу чергу, ці емулятори створені для дітей, тому встановити улюблену гру не складе у вас праці. Мабуть, найпоширеніший DOS-емулятор - це програма DOS Box. Програма нескладна, але якщо ви не знаєте оболонку DOS, в якій відсутній графічний інтерфейс, встановіть програму DOG. Вона ставиться поверх програми DOS Box. Фактично, це друга версія цієї програми.
2
Для того щоб встановити програму DOG, необхідно запустити інсталяційний файл. В процесі установки вкажіть програмі каталог, в якому знаходиться, раніше встановлена програма DOS Box. Після установки цієї програми, ви зможете запустити абсолютно будь-яку гру. Для цього необхідно закачати файл гри з мережі інтернет, таких файлів можна знайти велику кількість.
3
Відкрийте програму - натисніть меню File - виберіть пункт Open.
4
У вікні зробіть пошук файлу емульованій гри - натисніть кнопку Open.
5
Деякі старенькі ігри, наприклад, Mario Brothers, пережили відродження свого головного героя. Тепер в цю гру можна не тільки пограти в режимі емуляції, але і зіграти кілька рівнів у відреставрованому вигляді гри. Такі ігри можна знайти в мережі інтернет.