Як фарбуватися влітку.

Влітку високі температури повітря і надмірне потовиділення призводять до того, що звичайні косметичні засоби, користування якими в прохолодну пору року не викликало жодних проблем, розтікаються по обличчю, надаючи йому неохайного вигляду. Щоб влітку, незважаючи на спеку, добре виглядати, вам знадобиться спеціальний літній макіяж.
Вам знадобиться
  • - пудра;
  • - водостійка туш;
  • - водостійкі тіні;
  • - помада із захистом від сонця;
  • - водостійка підводка;
  • - спрей з термальною водою.
Інструкція
1
Якщо у вас жирна шкіра, то при настанні спекотних днів вона буде ще активніше лисніти, тому від тонального крему на цей період доведеться відмовитися. Йому на зміну повинна прийти хороша пудра. В даний час у продажу можна знайти пудру з фактором захисту від ультрафіолетового випромінювання, вона призначена для використання саме в літній час. Нанесіть її або будь-яку іншу за допомогою губки рівним шаром на обличчя, особливу увагу приділяючи Т-зоні: підборіддю, носі і лобі. Якщо протягом дня на обличчі проступить лиск, ці ділянки слід промокнути спеціальної всмоктуючою жир папером. Звичайне допудріваніе може призвести до утворення макіяжні плям на обличчі.
2
Можна влітку використовувати і звичайний живильний крем для шкіри з тонуючим ефектом. Але перед його нанесенням слід покрити особа шаром світлої або прозорої пудри. Звичайні тональні креми дуже важкі, забивають шкірні пори, тому від їх використання в літній період краще відмовитися.
3
Якщо ви не можете обходитися без тіней для повік і туші для вій, то влітку вам знадобляться водостійкі їх варіанти. Вони не розтечуться під впливом поту, для їх змивання використовуйте засіб для зняття водостійкого макіяжу.
4
Шкіра на губах дуже ніжна, під палючими променями сонця вона може висихати і тріскатися. Тому їх слід змащувати спеціальної гігієнічною помадою з фактором захисту від ультрафіолетового випромінювання. Якщо ж хочеться зробити губи більш яскравими, поверх можна нанести трохи блиску для губ.
5
Замість рум'ян краще використовувати бронзову пудру. Слід нанести її на виступаючі вилиці точно так само, як і рум'яна, добре розтушувати. Це додасть особі засмаглий літній вид.
6
У спеку бажано відмовитися від використання підводки або використовувати спеціальну водостійку, наносячи її на верхню повіку, нижнє краще все-таки залишити ненафарбованих. Перед малюванням стрілок злегка припудріть повіки.
Корисна порада
Протягом дня освіжайте особа, бризкаючи на нього «туманом» з термальної води. Правильно нанесений макіяж при цьому не розтечеться, а якщо води виявиться занадто багато, просто акуратно промокніть після неї обличчя м'яким рушником.