Молочна дієта.

Натуральне коров'яче молоко - джерело поживних речовин, вітамінів і мінералів. Якщо ви любите молоко та продукти з нього - испробуйте цю дієту, тим більше молочна дієта не шкідлива для організму.

Молочна дієта в її самому жорсткому вигляді підійде тим, хто не уявляє собі життя без цього продукту. Ідеальний варіант подібної дієти - парне молоко, адже воно дуже корисно, має цілющі властивості. Його не було кип'ятять, бо термообробка утворює в ньому слиз, шкідливу для вашого організму. Якщо ви не маєте можливості пити таке молоко, постарайтеся, щоб привізна або магазинне було дуже свіжим.

Жорстку молочну дієту розраховують на три дні. Один стакан молока п'ють через кожні дві години - так харчуються перший день. У другій молоко п'ють вже через півтори години (теж по склянці), в третій - щогодини по склянці, дотримуючись рівні інтервали часу. Організм швидше відчує насичення, а молоко буде краще засвоюватися, якщо пити його маленькими ковточками через трубочку. За курс цієї жорсткої дієти можна схуднути на сім кілограм.

Зверніть особливу увагу на вихід із жорсткою молочної дієти. Найкраще перші два дні після її припинення в першу половину дня пити тільки молоко, а в другу підкріпитися невеликою порцією овочевого салату. Перейти на свій звичайний раціон харчування можна лише на третій день після закінчення дієти.

Тим людям, які вживають молоко помірно, можна випробувати легку молочну дієту. Тут основне живлення - сир, кефір, йогурт, ряжанка. Молоко в чистому вигляді теж присутня, але лише як доповнення до основі. Можна також пити воду або чай, їсти фрукти. Меню при подібній дієті виглядає наступним чином: стакан йогурту або кефіру на сніданок, сир с фруктами на обід і знову стакан кефіру, ряжанки на вечерю.

Можна вживати замість коров'ячого козяче молоко - на ваш розсуд і смак. Козяче молоко не тільки корисно, але й не переносить бруцельоз або туберкульоз, так що абсолютно безпечно. Добре, якщо, проводячи молочну дієту, ви будете часто приймати ванни - вони знімають стрес і притупляють почуття голоду. Під час дієти шлаки з організму будуть посилено виводитися: приймайте в цей час сильний душ - він допоможе їх виведенню, змиє з шкіри.

За допомогою молочної дієти можна не тільки скинути вагу, а й оздоровіттся, очистити організм, зміцнити імунітет, нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок. Допоможе ця дієта і страждаючим цукровим діабетом, гіпертонією і сечокам'яною хворобою (але при гастриті і виразках вона протипоказана).