Проведення свят на висоті: весілля !

Раптово може зламатися тільки каблук. В питанні організації весілля несподіванок бути не повинно, тому варто все продумати заздалегідь, щоб торжество пройшло на вищому рівні і максимально запам'яталося не тільки молодим, але і присутнім гостям.
Інструкція
1
Зверніться до професіоналів з проведення свят. Якісно організоване торжество запам'ятається надовго і залишить найприємніші враження. Це може бути одна людина чи декілька. Фахівці допоможуть знайти підрядників з оформлення банкету, автомобілів. Крім того, у агентств є знижки в спеціалізованих магазинах, де продають одяг для осіб, що вступають в шлюб. Залежно від пори року, можна вибрати більш відкритий варіант або плаття з шубкою з натурального або штучного хутра.
2
Вибирайте фотографа не за ціною надаваних послуг, а по якісно оформленим портфоліо. У професіоналів бронюються всі дати задовго наперед, тому пошук фотографа та відеооператора краще почати заздалегідь. Краще заздалегідь провести репетицію зйомки, вивчити танець, підібрати необхідні фотографії. Останнім часом модною тенденцією є багатокамерна зйомка, коли один операторфізіческі не може зняти з різних ракурсів епізод святкового торжества і реакцію гостей, доводиться допомагати другому, а потім зйомка монтується. Це обійдеться дорожче в фінансовому плані, але набагато ефектніше звичайної зйомки весілля.
3
Продумайте варіант зйомки в умовах дощу. Якщо є здібності, можна зробити весільний декор самостійно, за допомогою майстер-класів в інтернеті: паперові квіти, ініціали, серця, всі ці дрібниці можуть прикрасити весільний фотоальбом. Для зйомки лавсторі потрібно продумати макіяж і зачіску, а потім разом з фотографом відрепетирувати найбільш вдалі ракурси.
4
Уникайте банальностей, музичний супровід офіційної частини - це не тільки марш Мендельсона, навіть в загсі вибір великий: від Баха до Елвіса Преслі.Первий танець святкового торжества теж може бути будь-яким, тут важливий особистий підхід до вибору музики. Бажано, щоб мелодія викликала у закоханих яскраві емоції, асоціювалася з приємними подіями. Якщо у пари поки немає пісні, звукорежисер може її підібрати, і тоді вона завжди буде нагадувати парі про їхнє весілля. Так виникають сімейні традиції!
Зверніть увагу
Для зйомки лав-сторі краще вибрати більш яскравий макіяж, ніж зазвичай. Не варто експериментувати із засмагою, всі косметологічні процедури потрібно проводити як мінімум за місяць до торжества.
Корисна порада
При виборі музичного супроводу варто врахувати і місце проведення свята: якщо це модний ресторан, то доречні танцювальні пісні, якщо банкетний зал за містом, краще запросити музикантів, тут доречніше живе виконання.