Автомобільна сигналізація: використовуй пристрій за призначенням !

За статистикою ГИБДД, щорічно в РФ викрадають більше 100 тисяч автомобілів. При цьому велика частина злочинів припадає на теплу пору року - весну і літо. Не варто думати, що для захисту машини, досить встановити на неї сигналізацію. Це не завжди так, необхідно ще знати, як правильно користуватися пристроєм.
Вам знадобиться
  • - гроші; - Інтернет; - Література про автомобілі.
Інструкція
1
Виходьте з машини, перевіривши, вийняті Чи ключі із замка запалювання. У випадках, коли ви знаходитесь в автосервісі і потрібно передати ключі механіку, достатньо попередньо зняти брелок, фахівцеві він ні до чого, а для вас додаткова гарантія збереження автомобіля.
2
Переконайтеся в справності сигналізації при покупці, а потім поспостерігайте за роботою пристрою під час експлуатації. Трапляється, що сигналізація спрацьовує без причини. Тут може бути кілька причин: або пристрій не працює, або поломку провокують бандити.
3
Вибирайте виробника автомобільної сигналізації дуже ретельно, керуйтеся відгуками знайомих, колег, вивчайте інформацію на просторах інтернету, читайте спеціальну літературу. Чим новіший система, тим складніше її зламати.
4
Підстрахуйтеся додатково, встановіть на автомобіль механічні блокіатори, вони коштують недорого, але в комплекті з сигналізацією роблять угон машини майже неможливим.
5
Викрадачі постійно вдосконалюють свої навички і винаходять нові методики роботи. Наприклад, сканують захисний пристрій, коли господар виходить з машини. Щоб уникнути подібної виверти, ставте автомобіль на сигналізацію не відходячи від нього на відстань більш метра.
6
Попросіть, коли вам встановлять сигналізацію, щоб не приклеювали логотип з фірмовим найменуванням на скла автомобіля, інакше ви відразу розкриєте всі карти про найменування пристрою зловмисникам.
7
Тримайте запасні батарейки, якщо старі розрядяться, машину доведеться зняти з сигналізації і вона залишиться без захисту.
Зверніть увагу
Не варто вибирати сигналізацію за зовнішнім оформленням брелока, найкрасивіші і яскраві не завжди гарантія захисту автомобіля.
Корисна порада
Захисні пристрої дешевше, якщо встановлювати їх не у дилера.