Як відправляти безкоштовні смс з телефону. безкоштовні смс на телефон.

Кожен абонент сьогодні може відправляти зі свого телефону безкоштовні смс-повідомлення, для цього потрібно тільки встановити відповідне ПО на пристрій.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, доступ в інтернет, комп'ютер.
Інструкція
1
Щоб у вас з'явилася можливість безкоштовної відправки смс-повідомлень з телефону , вам потрібно завантажити для цього певне ПЗ. Знайти потрібну програму ви зможете в інтернеті, ввівши в поле пошукової системи відповідний запит. Після того, як ви знайдете потрібний додаток і скачаєте його на свій комп'ютер, перевірте вміст файлу на наявність в ньому шкідливих програм. Зробити це можна за допомогою будь-якого антивіруса. Важливо, щоб на вашому комп'ютері були встановлені найактуальніші антивірусні бази (запустите через інтерфейс антивірусного ПО задачу «Оновлення»). Якщо ніяких загроз в скачанном файлі не виявиться, ви можете встановлювати його на свій телефон.
2
Щоб встановити програму, підключіть телефон до комп'ютера за допомогою з'єднувального шнура. Попередньо на ПК повинна бути встановлена програма-клієнт, що дозволяє працювати з інтерфейсом телефону через комп'ютер. Після того, як пристрій буде підключено до ПК, відкрийте розділ програми та встановіть в нього викачане програмне забезпечення. Якщо програма є безкоштовною, після її установки ви зможете відправляти смс на номери будь-яких стільникових операторів. Якщо ж програма платна, вам спочатку потрібно активувати її на офіційному сайті розробника, заплативши за це певну суму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Hw4aLNksnaU