Купівля автомобіля: серйозний крок або на що потрібно звернути увагу ?

Купівля автомобіля - справа клопітка, хоча дуже приємне. Не варто відразу відправлятися до дилера або оформляти кредит. Щоб придбати хороше транспортний засіб, не обов'язково мати велику грошову суму, достатньо вивчити кілька способів, які допоможуть заощадити.
Вам знадобиться
  • - гроші.
Інструкція
1
Зверніть увагу на комплектацію, яку пропонує продавець до обраної моделі. Наприклад, ви хочете придбати автомобіль на суму 700 тисяч рублів. Навіть маленький додатковий набір збільшує вартість машини на 50-70 тисяч. А з повною комплектацією - ціна моделі зросте до 1 000 000 рублів. Тому намагайтеся обмежитися лише необхідним, як варіант, домовтеся з продавцем, що сигналізацію оформите в іншому місці.
2
Огляньте автомобіль перед покупкою дуже уважно. Навіть кілька подряпин на поверхні, отримані при транспортуванні, привід вимагати знижку. Ще можна заощадити на КАСКО, якщо ви розраховуєтесь готівкою. Спробуйте домовитися, що самі оберете страхову компанію, а не станете укладати договір з однією з двох або трьох фірм, з якими співпрацюють дилери.
3
Уважно вивчайте умови кредитування, не все так безхмарно як здається. Низька процентна ставка повинна насторожити, як правило, за цим ховається спритний маркетинговий хід, внаслідок чого вам доведеться в результаті заплатити чималеньку комісію. Великі дилерські центри пропонують свої умови покупки автомобіля в кредит, їх відсоткова ставка нижче, ніж у банків. Але й умови у них жорсткіше.
4
Купуючи автомобіль у офіційного дилера, вивчіть плюси і мінуси. Зверніть увагу на сезонні знижки, які пропонує центр, як правило, такі бонуси припадають на перші місяці року. Машину можуть привезти під замовлення, однак доведеться почекати якийсь час, крім того, за це слід заплатити не менше 50% від усієї суми.
Зверніть увагу
Комплектацію автомобіля, доставленого на замовлення, ви можете вибрати заздалегідь і відповідно до власних уподобань.
Корисна порада
Дізнавайтеся умови кредитування в різних банках завчасно, це допоможе вибрати найбільш підходящий варіант без істотних ризиків.